App Store Google Play

Листоноші крадуть із посилок дорогі речі, одяг і косметику

22.10.2012 09:55
У регіонах на поштах часто трапляються випадки крадіжки вмісту посилок.

Як повідомляє "Сегодня", в столиці подібні факти вкрай рідкісні, тому що за кожним фасувальником спостерігає камера відеоспостереження, а, якщо посилка з закордону, то при перегляді знаходиться ще й митник.

Однак в Україні трапляються випадки, коли люди не отримують і половини своїх замовлень поштою.

Так, мешканці Дніпропетровська Наталії випадково вдалося знайти, куди зник призначений для неї вантаж: замовлена нею по каталогу кофта виявилася... у співробітниці поштового відділення. Причому на пошті Наталію запевнили, що її посилка ще в дорозі.

Розправа була швидкою: ображена Наталія сфотографувала поштарку у цій кофті і вивісила фото з розповіддю про те, що трапилося в соцмережі. Вже до вечора того ж дня начальство звільнило листоношу з роботи за статтею КзОП, про що було повідомлено на офіційній сторінці "Укрпошти" в Facebook. А Наталі одразу повернули на пошті вартість речі - 630 грн.

Що випадок в Дніпропетровську - далеко не поодинокий, підтверджують і коментарі в соцмережах. "Нещодавно замовляла шампуні з Британії, товар повинен був прибути в двох коробках, а на пошті мені видали лише одну. Спочатку я подумала, що сама щось наплутала, розкрила посилку, а там - половина замовлення. Повернулася у відділення, запитала, чи немає другої коробки. Дівчина-касир мовчки встала, зайшла в підсобку і з кам'яним обличчям винесла з неї мою другу коробку. Причому двері в підсобку не зачиняються. І було видно, що вона добре знала, де лежить моя посилка", - написала у своєму ЖЖ киянка Настя.

А ось її подрузі по нещастю харків'янці Поліні зниклі речі, так і не повернули: "Замовляла разів п'ять товари поштою, і двічі недолічувала речей. Писала скаргу, обіцяли розібратися, в результаті - нічого".

У свою чергу, "Укрпошта" радить адресатам просити компанію-відправника посилати дорогі речі не простою, а рекомендованоою посилкою, або з описом вмісту - їх вартість оцінюється, а шлях пересилання фіксується, і одержувач або відправник можуть відстежити по інтернету, у спеціальному розділі на сайті "Укрпошти", де в даний момент знаходиться вантаж. Це дорожче на 30-50 грн, але є гарантія, що цінна річ не зникне без сліду.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...