App Store Google Play

Хитрий УДАРник може попасти не в парламент, а до в'язниці

22.10.2012 15:50

З 19 жовтня мешканці Індустріального району Дніпропетровська зафіксували роздачу агітаційних матеріалів кандидата-самовисуванця по 24 округу (Індустріальний, частина Самарського району м. Дніпропетровська) Сергія Суханова, який використовує «бренди» політичної партії «УДАР» та ВО «Батьківщина». Зокрема, в листівці кандидата написано: «Ударний кандидат»,«5 рішучих УДАРів кандидата» з характерним червоним кольором партії «УДАР» і т.д.

Крім того, в буклет Суханова була вкладена і листівка кандидата в народні депутати по 24 одномандатному округу від ВО «Батьківщина» Вадима Гетьмана, якого 16 жовтня партія зняла з виборчої кампанії. Таким чином натякається, що виборці Гетьмана тепер мають голосувати за «єдиного кандидата проти влади і олігархів».

Того ж дня містом були розклеєні більше 50 балбордів схожого змісту.

«На білбордах і листівках даного кандидата використані кольори і заклики, один в один схожі на «УДАРівскі». Не заглиблюючись у подробиці, звичайна людина дійсно може вирішити, що цей кандидат від «УДАРу», - повідомили газеті ЛИЦА в прес-службі політичної партії «УДАР».

За словами керівника юридичного відділу Дніпропетровського обласного штабу партії В'ячеслава Шестірікова, завдяки такому плагіату Сергій Суханов може потрапити не в український парламент, а за грати:

«Що стосується розміщення білбордів з політичною рекламою кандидата в нардепи Сергія Суханова, де робиться спроба переконати виборця, що даний кандидат висунутий від партії «УДАР Віталія Кличка», хотілося б відзначити, що це чергова спроба нахабного обману виборців і яскравий приклад нечесної виборчої боротьби.

Пан Суханов не є ні кандидатом, якого висунула партія «УДАР», ні навіть членом партії. Питання висунення кандидатів, затвердження партійних списків для участі в парламентських виборах-2012 і уточнення складу кандидатів від партії «УДАР» вирішувалися на з'їздах партії 1 серпня і 14 жовтня поточного року. Однак таку кандидатуру взагалі не розглядали. Це, зокрема, підтверджується і тими відомостями, які даний кандидат повідомив про себе в ЦВК. Так, на офіційному сайті ЦВК вказано, що він безпартійний і самовисуванець.

Підкреслимо, що такі дії межують зі складом злочину, передбаченого частиною 1 ст. 157 КК України (перешкоджання вільному волевиявленню виборця, пов'язане з обманом), інакше кажучи - обман виборців. А це, в свою чергу, карається позбавленням волі до 2 років. Так що у пана Суханова є реальна можливість потрапити не до парламенту, а за грати.

Крім того, такі дії є недобросовісною політичною рекламою, яка спрямована на завідоме дезінформування виборців. Так що ми вимагаємо від власника рекламної конструкції демонтувати білборд, оскільки на ньому поширюється свідомо недостовірна інформація».

В Об'єднаної опозиції прокоментувати дану ситуацію поки не можуть - для них поява ще одного «опозиціонера» на окрузі виявилася несподіванкою.

Нагадаємо, що раніше, в рамках договору між політичною партією «УДАР» та ВО «Батьківщина» про зняття найменш рейтингових кандидатів на користь більш рейтингового представника опозиції, в 24 окрузі політична партія «УДАР» 14 жовтня зняла свого кандидата Романа Грапко. Зроблено це було для підвищення шансів на перемогу представника ВО «Батьківщина» Вадима Гетьмана.

Цікавим фактом є те, що вже 16 жовтня, з нез'ясовних причин, «Батьківщина» зняла кандидатуру і Вадима Гетьмана. Таким чином, в окрузі не залишилося представників опозиційних політичних сил, чим і намагається скористатися Суханов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...