App Store Google Play

Дніпропетровські опозиціонери підписали угоду про коаліцію

19.10.2012 19:35
На Дніпропетровщині кандидати в народні депутати України по одномандатних виборчих округах від Об'єднаної опозиції «ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода» у п'ятницю, 19 жовтня, підписали угоду про створення Коаліції демократичних сил у Верховній Раді 7-го скликання.

 «Одна з наших головних цілей, аби в майбутньому парламенті не було можливості втратити жодного депутата, який би ввійшов в майбутню коаліцію демократичних сил. Ця угода дуже важлива для нас, наших кандидатів, аби вони відчували і розуміли відповідальність перед виборцями», - сказав керівник Дніпропетровського обласного виборчого штабу Об'єднаної опозиції «ВО «Батьківщина» Андрій Павелко.

«Якщо ви подивитесь історію будь-якої країни, то побачите, що той, хто міцно об'єднувався, той завжди перемагав. Я бачу це історична місія зараз. Ми ідеологічно інші, але цілі в нас єдині», - сказав голова обласної організації ВО «Свобода» Анатолій Галілей.

 

За словами керівника виборчої кампаній Обєднаної опозиції «ВО «Батьківщина» в Дніпропетровській області Антоніни Ульяхіної, цей документ націлює кандидатів в народні депутати на те, як вони повинні працювати та має три важливі пункти.

«Перше - ухвалення закону про імпічмент Президенту, друга - ухвалення закону про відкликання народного депутата України і про відкликання народного депутата та встановлення кримінальної відповідальності для народних депутатів, які голосують за інших депутатів. Це те з чим борються вже багато років. Третя - продовження мораторію на продаж сільськогосподарської землі», - зазначила Антоніна Ульяхіна.

Як зазначається в Угоді, одним із найголовніших завдань Коаліції демократичних сил у парламенті є повернення України на демократичний та європейський шлях розвитку.

 

Серед першочергових рішень, які демократична Коаліція має ухвалити у новому парламенті - закони про скасування антинародної пенсійної реформи Януковича-Азарова-Тігіпка та Податкового кодексу, закони про перерахунок пенсій, які зроблять її справедливою, та про створення нових робочих місць,  про продовження мораторію на продаж сільськогосподарської землі, звільнення з-за грат лідерів опозиції Юлії Тимошенко, Юрія Луценка та інших політичних в'язнів та інше.

Крім того, одним із пунктів Угоди є забезпечення підписання та ратифікацію Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом, включно із створенням зони вільної торгівлі, створити умови для запровадження безвізового режиму з країнами ЄС. Денонсувати зрадницькі «Харківські угоди».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...