App Store Google Play

Бюджетників під розпис змушують голосувати за Партію регіонів

19.10.2012 18:38

У Красногвардійському районі Дніпропетровська державних службовців та їхніх родичів примушують голосувати за Партію регіонів. Заяву про це від імені міжфракційного об'єднання «Батьківщина», до якого ввійшли депутати «Фронту Змін» та ВО «Батьківщина», на сесії Дніпропетровської обласної ради 19 жовтня зробив депутат облради від «Фронту Змін» Владислав Романов.

За його словами, 18 жовтня працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Красногвардійської районної у місті ради зібрали та змусили написати розписки в тому, що вони особисто та члени їхніх родин або найближчі родичі на виборах до Верховної Ради України проголосують за Партію регіонів та її кандидата на мажоритарному окрузі.

Від соціальних працівників вимагали, щоб вони надали адреси та контактні телефони своїх близьких.

«Коли люди почали обурюватись, на них був здійснений дуже сильний психологічний тиск: «Ви тут працювати завтра не будете, побігаєте без роботи, ми вам наказали - виконуйте» і так далі. Люди були обурені, але під тиском піддались і ті заяви написали. Однак деякі співробітники все ж таки почали шукати захисту: вони поскаржились до громадської приймальні кандидата в народні депутати України від Об'єднаної опозиції ВО «Батьківщина» по 25-му одномандатному округу Максима Курячого», - повідомив Владислав Романов.

За його інформацією, 18 жовтня юристи громадської приймальні склали заяву про злочин і намагались передати її до прокуратури Красногвардійського району, однак у них її не прийняли.

«Заява буде надіслана. Ми сподіваємось, що буде дана належна правова оцінка таким діям і правоохоронні органи все ж таки візьмуть до уваги цей факт і винні особи будуть притягнуті до відповідальності. Це навчить інших не використовувати адміністративний ресурс і не намагатись тиснути на людей», - заявив депутат.

Він також оприлюднив ще кілька фактів передвиборчих порушень в Красногвардійському районі міста, зокрема, відмову з боку освітніх закладів у зустрічах кандидата від Об'єднаної опозиції Максима Курячого з працівниками їхніх установ.

«Два тижні тому були одержані офіційні відмови від усіх 23-ох середніх шкіл, до яких звернувся кандидат з проханням, згідно з законодавством і його статусом як діючого депутата міської ради, провести зустріч з трудовими колективами. Прийшли відмови, причому написані всі абсолютно однаково, «під копірку». Якби такі зустрічі не проводила людина від Партії регіонів, яка зараз там балотується, а так - це є прикладом подвійних стандартів. На превеликий жаль, таких випадків чимало, але ми робимо все для того, щоб люди могли вільно зробити свій вибір», - зауважив Владислав Романов.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...