App Store Google Play

Костромський:"Про медреформу від людей не чув жодного доброго слова"

18.10.2012 14:19

Потрібно негайно припинити експеримент з «реформування медичної галузі» в Дніпропетровській області. Про це кандидат від Об'єднаної опозиції ВО «Батьківщина» по одномандатному округу №34 Максим Костромський заявив на зустрічі з виборцями.

«На різних рівнях нас переконують, що експеримент з «медичної реформи» дає плоди. Та за більш ніж 20 тисяч зустрічей з людьми жодного доброго слова про «реформу» я не чув. Професіонали повинні сісти, розібратись і виправити помилки, а влада компенсувати збитки, завдані суспільству, і відновити необґрунтовано закриті заклади охорони здоров'я», - заявив Максим Костромський.

За його словами, крім того, в Україні треба встановити законодавчо мінімальний безкоштовний обсяг медичних послуг, гарантований державою, а також запровадити державний контроль за виробництвом і продажем медичних препаратів.

«Найкраще, на мій погляд, дати людям такі зарплати й пенсії, які б дозволили їм придбати необхідні ліки, не турбуючись, що на хліб не вистачить. Для нинішньої влади це завдання непосильне», - наголосив кандидат.

Він також розкритикував практику виїзду лікарів обласних лікарень у сільську місцевість для огляду пацієнтів, зазначивши, що це не більше, ніж «піар-акції».

«Так, сьогодні вони приїхали, зробили добру справу. А завтра? Напевно, їх не буде, а своїх таких спеціалістів на місцях немає, а доправити хворого до спеціалізованого медцентру за нинішніх умов складно. Ось і виявляється, що ця справа є тимчасовою, епізодичною і по суті є окозамилюванням, звичайною показухою. На мій погляд, такими «акціями» ми тільки шкодимо авторитету лікаря, дискредитуємо його», - зазначив представник Об'єднаної опозиції.

Костромський наголосив, що в Україні слід «налагодити чітку систему охорони здоров'я, а не прикриватись фальшованими реляціями про начебто якісь здобутки на ниві медичної реформи».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...