App Store Google Play

Криворіжці взяли гран-прі на театральному фестивалі

17.10.2012 12:56
На Покрову завершився IV Всеукраїнський театральний фестиваль «Коломийські представлення». Професійне та журналістське журі оголосило свій вердикт.

Спеціальну премію ім. Леся Курбаса журі на чолі з професором Ростиславом Коломійцем присудило Олексію Коломійцеву - режисерові-постановнику, авторові музики та лібрето лайт-опери «Легенда про Тараса» за твором Миколи Гоголя «Тарас Бульба» Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М. В. Гоголя.

Другу премію розділили вистави «Останній гречкосій» Ореста Огородника Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької (режисер-постановник - Орест Огородник) і«Мазепа» Богдана Мельничука та Олега Мосійчука Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка (режисер-постановник - народний артист України Олег Мосійчук).

Лауреатом першої премії названо виставу «Відьма» за творами Т. Шевченка Чернігівського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка (режисер-постановник - Сергій Кузик).

«Гран-прі» фестивалю вручено за пластичну драму за мотивами повісті Миколи Гоголя «Шинель» Криворізькому академічному міському театрові музично-пластичних мистецтв «Академія руху» (режисер-постановник - заслужений діяч мистецтв України Олександр Бєльський).

Журналістське журі також відзначило дві роботи: пластичну драму за мотивами повісті Миколи Гоголя «Шинель» Криворізького академічного міського театру музично-пластичних мистецтв «Академія руху» та виставу «І все-таки я тебе зраджу» Неди Неждани Львівського драматичного театру ім. Лесі Українки (режисер-постановник - заслужена артистка України Людмила Колосович).

Леся ТУГАЙ, Галичина

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...