App Store Google Play

У Дніпропетровську намагаються лікувати без болю

16.10.2012 14:35

Хворіти без болю - можливо. І першочергове завдання лікаря - зняти біль, дискомфорт, страх, а вже потім починати лікування пацієнтів. так вважають дніпропетрвоські лікарі.

В обласній клінічній лікарні ім. І.І. Мечникова вперше в Україні реалізується програма "Лікарня без болю". Тут намагатимуться лікувати без болю.

Цю програму започаткували у листопаді минулого року. Згідно з програмою, медики будуть використовувати найсучасніші методики та напрацювання в анестезіології.

Лікарі хочуть досятгти ефекту безболісного лікування починаючи з маніпуляцій у діагностичному відділенні  і до проведення лікування у стаціонарних умовах.

"Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І.І. Мечникова постійно оснащується новою сучасною апаратурою, крім того, ми отримуємо дороговартісні медикаменти та витратні матеріали для лікування та операцій", - говорить головний лікар Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова Сергій Риженко.

Він також повідомив, що кожен пацієнт під час процедур, що пов`язані з больовими відчуттями та дискомфортом, безкоштовно отримує введення сучасних високоякісних анестезіологічних препаратів.

За новою методикою курс лікування вже прийшли декілька тисяч пацієнтів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...