App Store Google Play

Кириленко пропонує заборонити імпорт

16.10.2012 16:40

Україна конче потребує радикальних структурних змін в економіці, зокрема розробки конкретної програми імпортозаміщення: товари, які можна виробляти в Україні, не повинні імпортуватись. Про це представник Об'єднаної позиції «ВО «Батьківщина», колишній міністр аграрної політики, депутат Верховної Ради від БЮТ Іван Кириленко заявив у Дніпропетровську.

За його словами, досвід Бразилії показує, що це ефективний засіб для розвитку вітчизняної економіки.

Ще 20 років тому цю країну у світі чітко асоціювали з футболом, кавою та цукровою тростиною, не забуваючи підкреслити архаїчну відсталість її сировинної економіки.

Саме політична воля тодішнього керівництва держави сприяла прийняттю і виконанню базового Закону та програми про імпортозаміщення.

Нині в Бразилії є все. Підкреслимо: все своє. Лише за два десятиліття країна буквально вторглася в п'ятірку найрозвиненіших економік світу, вийшла в космос, збудувавши найсучасніший на планеті космодром. Нині ця латиноамериканська держава - локомотив світової економіки!
Отже, програма імпортозаміщення - нагальна для України, адже вітчизняний товаровиробник потребує підтримки, тим паче зараз, в умовах всесвітньої економічної кризи.

«Коли заходиш в супермаркет електроніки, будівельний, побутової техніки, чи навіть продовольчий, уже свого нема нічого. Це ж ми підтримуємо чужого виробника! Лопати китайські в металургійній країні! До чого дожились. Понад 20 мільйонів тонн металу не знаємо куди подіти - а елементарні знаряддя праці - імпортні, - констатував Іван Кириленко.

Він також зазначив, що чинна влада давно мала запровадити цю програму, однак натомість зосередилась на «реформах», які тільки погіршили становище населення.

Адже діючий уряд почав з похідного, з хвоста, економічних реформ ніхто не зачепив. Ну яка пенсійна, медична чи податкова реформи, коли економіка не зачіпається? Щоб щось реформувати, треба десь щось заробити, бо кожна реформа має в кінцевому підсумку принести користь народові. Чому не чіпають економіку? Бо вже монополізована. Монополізація неймовірна, такої в світі нема: 3-4 олігархи монополізували все», - сказав представник Об'єднаної позиції «ВО «Батьківщина».

Водночас Іван Кириленко заявив, що у майбутньому парламенті демократична більшість одразу має ухвалити 5 найважливіших рішень, аби виправити помилки чинної влади: скасувати пенсійну, податкову, медичну реформи та рішення про створення банку землі, а також повернути пільги чорнобильцям, афганцям, дітям війни та іншим категоріям населення.

Представник Об'єднаної опозиції також висловив думку, що за умови проведення недемократичних виборів до Верховної Ради можна з боку Європи охолодження економічних стосунків.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...