App Store Google Play

Виборче свавілля у Дніпрі: юрист підхопив роздвоєння особистостості

15.10.2012 10:07

24-й одномандатний округ Дніпропетровська - яскравий приклад зловживання адмінресурсом.

Представник провладного кандидата Анатолія Крупського, Олег Каспаров, і далі догоджає і першому заступнику мера, одночасно кандидату в нардепи, і окружній виборчий комісії. Бо в суді він представляє інтереси і Крупського, і ОВК.

Обурені члени комісії вже вимагали відсторонити юриста , який працює на два табори. Але рішення так і не прийняли, бо начебто, кворуму не вистачило. Вартові виборчого порядку приголомшені - голова комісії з ними навіть не порадилася і просто заплющила очі на кричуще порушення.

Довірена особа самовисуванця Якова Безбаха, одного із суперників провладного кандидата Анатолія Крупського, не розуміє, чому у судах окружком представляє Каспаров, якщо у комісії є юрист, з яким також укладено угоду.

«Виникає питання професійної юридичної етики - як може одна людина одночасно представляти два протилежні суб'єкти», - каже Катерина Терещенко.

Голова окружної виборчої комісії Тетяна Панченко виправдовується, що Каспаров єдиний, хто погодився працювати за мізерні гроші.

Після цього постає питання: чи не є захист інтересів ОВК - частиною роботи для Анатолія Крупського? Адже навіщо Олегу Каспарову - директору юридичної компанії погоджуватися на нервову та низькооплачувану роботу в комісії.

Провладний юрист відчуває себе тут просто господарем ситуації. Він виставляє з кабінету міжнародних експертів та диктує, що і коли має говорити голова комісії журналістам.

«Як професійний юрист, я можу представляти кого завгодно. На сьогодні у мене більше 40 довіреностей на представлення інтересів. За моєї участі ОВК виграло усі суди», - коментує сам Каспаров.

Це не перемога у судах, а судовий безлад - констатують представники громадських організацій. Адже свої рішення слуги Феміди приймали навіть не допускаючи свідків до зали суду.

ICTV

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...