App Store Google Play

"Свобода" погодилася на коаліцію з "Батьківщиною" і "УДАРом"

15.10.2012 09:54

ВО "Батьківщина" пропонує підписати угоду про створення коаліції з ВО "Свобода" та партією "УДАР" у Верховній Раді 7-го скликання.

Про це повідомив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

Як передає "Інтерфакс-Україна", текст політичної угоди був схвалений делегатами 25-го з'їзду ВО "Свобода" у неділю в Києві.

Першочерговими завданнями такої коаліції, підкреслюється в тексті угоди, повинно стати недопущення внесення президентом змін до Конституції з метою обрання президента в парламенті.

Крім того, коаліція демократичних сил має намір прийняти закон про імпічмент президента і створити слідчу комісію щодо відсторонення Віктора Януковича від влади, розпочати процедуру імпічменту чинного президента.

Також серед першочергових завдань - прийняття заходів з визволення політичних в'язнів, зокрема лідера опозиції Юлії Тимошенко та екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

Крім цього, серед першочергових завдань - прийняття закону про відкликання народних депутатів, про зняття депутатської недоторканності, закон про продовження мораторію на продаж землі, скасування Пенсійної реформи, забезпечення ратифікації угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, денонсація "зрадницьких" Харківських угод.

При цьому делегати з'їзду внесли до проекту політичної угоди в числі першочергових заходів - скасування закону про основи державної мовної політики. На цьому наполягла депутат Львівської облради Ірина Фаріон.

У свою чергу лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок висловив сумнів, що на сьогоднішній день є домовленості між ВО "Батьківщина" та "УДАРом" про підписання такої угоди.

"Я не дуже розумію, навіщо підтягувати "УДАР" в даній ситуації, але в Яценюка, у "Батьківщини", очевидно, є свої аргументи і свої думки з цього приводу", - підкреслив він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...