App Store Google Play

Австралійка намагалась вивезти з Дніпропетровська старовинний посуд

15.10.2012 15:28

Співробітниками служби боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Дніпропетровської митниці складено протокол про порушення митних правил у відношенні громадянки Австралії, у валізі якої знаходились 26 не задекларованих предметів столового посуду.

Під час проходження митного контролю пасажирами рейсу «Дніпропетровськ-Відень», одна з пасажирок обрала спрощену зону проходження митного контролю «зелений коридор», чим засвідчила відсутність у неї речей обов'язкових до декларування.

Втім, за допомогою рентгенівської установки було встановлено, що у валізі громадянки Австралії Ч., наявні металеві предмети. Під час здійснення митного огляду речей, митники вилучили 26 предметів столового посуду: ложки, виделки, ситечка, підставки для ложок з клеймами 1864, 1884, 1872 та 1894. Загальна вага посуду склала 682,24 грами.

Митну декларацію пасажирка не заповнювала, свідоцтва на право вивезення культурних цінностей з території України не мала.

На запитання митників пасажирка відповіла, що даний посуд дістався їй у спадок від родичів з України, деякі предмети срібні та виготовлені понад 100 років тому. Про те, що їх необхідно декларувати громадянка Ч. знала, але мала надію не потрапити в поле зору митників та безперешкодно вивезти предмети старовини.

У перс-службі Дніпропетровської митниці повідомляють, що митники склали протокол про порушення митних правил за ознаками статті 471 Митного кодексу України. Предмети правопорушення вилучені для проведення подальшої експертизи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...