App Store Google Play

Янукович підпадає під міжнародний трибунал – Олександра Кужель

11.10.2012 09:08

Через злочини проти народу України президент Віктор Янукович підпадає під міжнародний трибунал. Про це представник Об'єднаної опозиції ВО «Батьківщина», координатор громадської організації «Громадянський опір» Олександра Кужель заявила на зустрічі з мешканцями Індустріального району Дніпропетровська 10 жовтня.

 

За її словами, режим Януковича ухвалив щонайменше три рішення, які суперечать інтересам держави й громадян України, і є злочинними.

Як зазначила Олександра Кужель, одним із таких рішень було створення підприємства «Хліббудінвест», яке було начебто покликане навести лад з експортом українського зерна.

 

«Зібрали всі елеватори, всю техніку державну, назвали держпідприємством. Три тижні тому тихо-тихо пройшла інформація: 99% цього підприємства вже віддано невідомій кіпрській компанії. Коли перед ними стане питання, у кіпрської компанії з вухами в Межигір'ї, - продати зерно за кордон чи залишити нам їсти, що вони зроблять? Продадуть», - сказала Олександра Кужель.

 

Другий «гвіздок», за її словами, в труну України влада забила, ухваливши вночі закон про створення земельного банку.

 

«До статутного капіталу цього земельного банку вони вносять всі державні й сільськогосподарські землі. Уже немає тепер міської, районної, селянської землі - це все належить тепер банку. Поспішають страшенно - вночі ухвалюють. Друге, що вони забирають, - заповідні зони. Третє, що входить до статутного капіталу земельного банку, - дно територіальних морів. Насправді ж, за Конституцією, моря належать нам з вами. Вони ж кажуть: море - ваше, а дно - наше», - зауважила представник Об'єднаної опозиції «ВО «Батьківщина».

 

Третій злочин чинної влади проти народу України, на переконання Олександри Кужель, - це дозвіл на початок видобутку сланцевого газу.

 

«Як розподілятиметься прибуток від видобутку? 70% - американцям, 15% - акціонерному товариству «Надра України», а 15% - невідомій компанії, зареєстрованій у спальному районі Києва. Отакі вуха з Межигір'я стирчать! Президент Франції заборонив у своїй країні видобуток сланцевого газу. А чому? Бо він збирається у Франції жити. Зараз маса людей в світі об'єдналась, щоб заборонити видобуток сланцевого газу в Америці й у світі. Там, де видобувається сланцевий газ, зникає питна вода, гинуть дикі й домашні тварини, всі прилеглі річки отруєні», - заявила політик.

 

За її словами, видобуток сланцевого газу на території України вже дозволено в Луганській, Донецькій, Львівській та Івано-Франківській областях, а також в шельфі Чорного моря, і це тільки початок.

 

Представник Об'єднаної опозиції також наголосила, що свої злочинні рішення влада «протягла», відволікши увагу суспільства законами щодо мови, наклепу та пропаганди гомосексуалізму.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...