App Store Google Play

Всі ми рівні, але деякі... рівніші?

11.10.2012 12:09

Кожен хоче жити у комфорті, щоб було зручно підійти до дому, до під'їзду, до роботи. Така у людей вже вдача - люблять комфорт, проте однаковими бути не хочуть. Комусь обов'язково потрібно виокремитись з натовпу і зробити так, щоб його комфорт був важливішим.
От у нас так і виходить, що одні не можуть ані пройти, ані проїхати - а інші можуть не лише підходити та під'їздити, але навіть підлітати (скажімо, на гвинтокрилах).

Не став виключенням і Департамент корпоративних прав та правового забезпечення Дніпропетровської міської ради. Чиновники цієї організації не стали відмовляти сої у комфорті і облаштували собі ВІП-парковку на громадському тротуарі. А від простих смертних відгородили її квітами та імпровізованим шлагбаумом. Для зручності заїзду іномарок на бордюр з асфальту зробили пандус. Причому зробили якісно, а не так, як на проспекті правди облаштували заїзд у підземний перехід для людей-інвалідів на візках.

А щоб звичайні громадяни не перекривали в'їзд на тротуар для обраних, додали ще й міні-шлагбаум, який працює як обмежувач для того, хто зупинився на дорозі.

Безперечно, чиновники обізнані, що згідно з ПДР їздити по тротуарах в нашій країні заборонено. Втім, за їх особистим переконанням, вони - чиновники, а отже мають право порушувати Правила.

Активісти організації «ЗОВ» пообіцяли дізнатись кому належить даний шлагбаум, а також повідомити читачів, хто організував ВІП-парковку на вулиці Мечникова, 6 у Дніпропетровську.

ЗОВ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...