App Store Google Play

Опозиція має чіткий план захисту результатів виборів

11.10.2012 13:14

Об'єднана опозиція «Батьківщина» має чіткий план захисту результатів волевиявлення громадян 28 жовтня на парламентських виборах в Україні, заявив сьогодні під час прес-конференції в ІА «Днепр-пост» один з лідерів опозиції Андрій Пишний.

«На сьогодні наші юридичні штаби працюють в напруженому режимі. Як би нас не було мало, але кожен член комісії і спостерігач у нас - це бойова одиниця. Ми фіксуємо, узагальнюємо і документуємо у вигляді подань до суду всі без винятку порушення Закону про вибори і Конституції України. На сьогодні вже подані більше 150 судових позовів за фактами порушень. Всі ці відомості передані також міжнародним спостерігачам», - похвалився політик.

На його думку, якщо влада й надалі здійснюватиме системні порушення, які не дозволять об'єктивно з'ясувати волевиявлення громадян, жодна світова спільнота не визнає вибори демократичними. На думку Пишного, їх вже можна визнавати демократичними лише частково, адже Юлія Тимошенко і Юрій Луценко знаходяться за ґратами за надуманими звинуваченнями.

Водночас політик відкидає можливість невизнання виборів чи їх результатів своїми політичними опонентами в разі перемоги опозиції. На його думку, для подібних заяв, які поширюються Інтернетом останнім асом, немає підстав.

«Ми щодня говоримо про те, що відбувається прямий і безпосередній тиск на учасників процесу - членів ОВК, ДВК, спостерігачів, агітаторів від опозиції. Це тому, що поточна влада нездатна провести вибори чисто й прозоро, без адмінресурсу. Так було в 2004, 2007 і 2010 роках - тиск, фальсифікації, порушення... Єдині вибори, які за останні часи пройшли без нарікань, демократично - це вибори депутатів усіх рівнів 2006 року. Чи не тому самі регіонали скористалися ними, бо їм не протидіяв адмінресурс?» - нагадав присутнім Андрій Пишний.

Представник опозиції впевнений, що регіоналам нічого озвучити в якості «численних порушень з боку опозиції», адже «Батьківщина» використовує зовсім інші методи ведення боротьби, зокрема, прямі зустрічі з виборцями, під час яких кандидати дають прямі відповіді на гострі питання й виклики.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...