App Store Google Play

Кожне друге село на Дніпропетровщині не має нормальної питної води

11.10.2012 11:01

Кожне друге село на Дніпропетровщині не має нормальної питної води. Про це кандидат у народні депутати України по виборчому округу №39 від Об'єднаної опозиції «ВО «Батьківщина» Дмитро Булкін заявив в ефірі 51-го телеканалу.

«Питання якісної питної води на селі я піднімав ще 2010 року, коли були місцеві вибори. Мені сказали: має бути вертикаль влади - президент, прем'єр міністр, місцева влада - всі однієї партійної приналежності, і тоді вони всі разом можуть вирішити питання. Питання питної води на 39-ому окрузі піднімались особливо ще два роки тому. Що вийшло? Вони вирішились за ці два роки? Ви самі знаєте, що ні», - зазначив Дмитро Булкін.

Він також розповів про ситуацію з питним водопостачанням у сільських районах Дніпропетровщини, які входять до 39-го виборчого округу.

«В багатьох селах сьогодні вода привізна. Я її бачив: вона привозиться два-три рази на місяць - і через три-чотири дні вона має незрозумілий колір і запах. Те, що в багатьох селах вона не відповідає стандартам, ні для кого не секрет. В багатьох селах вода просто технічна. Назву деякі села, де ситуація кричуща, - це Березове, Вишневе, Просяна, Водяне Покровського району, Першотравенське, Кислянка, Вільне, Діброва, Воронівка Синельниківського району, Новоандріївка, Зелений Гай, Копані Васильківського району. І цей список можна продовжувати. Практично кожне друге село сьогодні не має нормальної питної води», - наголосив кандидат.

Водночас він нагадав, що чимало сіл, які мають проблеми з водою, розташовані на березі другої за величиною річки Європи - Дніпра, і аби розв'язати проблему, треба не стільки кошти, скільки бажання влади.

«Для того, щоб була питна вода в кожному селі, не потрібні мільярди. В багатьох селах залишились трубопроводи, практично в кожному селі залишилась свердловина, от тільки треба її почистити, десь замінити електродвигун. А що сьогодні робить місцева влада? Ви самі знаєте відповідь на це питання», - підсумував політик.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...