App Store Google Play

Адміністрація вишу в Дніпропетровську бореться з опозицієюі любить ПР

11.10.2012 09:43

У Дніпропетровську кандидату в народні депутати від Об'єднаної опозиції «ВО «Батьківщина» Анастасії Староскольцевій чинять перепони в проведенні агітації. Відповідний інцидент зафіксували представники самого кандидата та громадянської мережі «Опора».

За оприлюдненою інформацією, 4 жовтня 2012 року, на розі вулиць Жуковського та Чернишевського, біля Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, було встановлено агітаційний намет ВО «Батьківщина» та кандидата в народні депутати по одномандатному виборчому округу №27 Анастасії Староскольцевої. Через кілька хвилин біля намету з'явилися працівники навчального закладу та наказали агітаторам прибрати намет. Агітатори кандидата відмовились і повідомили про тиск до штабу.

Через деякий час на місце події прибули кандидат в народні депутати Анастасія Староскольцева, представники її штабу, в тому числі юрист. ВУЗ представляли комендант будівлі, проректор з науково-педагогічної та соціально-економічної роботи Ігор Рижков та інші співробітники.

Позиція проректора академії Ігоря Рижкова полягала в тому, що, начебто, агітаційний намет знаходиться на території вузу, а агітація на території начальних закладів - заборонена.

Анастасія Староскольцева попросила пред'явити документи про землевідведення, однак представники ВУЗу відмовились, пригрозивши викликом міліції.

Вичерпавши всі аргументи, проректор та його підлеглі взяли агітаційний намет і перенесли його на інший бік вулиці.

«Всі кандидати мають бути в рівних умовах. А коли реклама кандидата від ПР розвішена у всіх гуртожитках, то не потрібно говорити іншим, що треба знаходитися десь в іншому місці. Ми спілкуватися із студентами, коли вони виходять на перерви, не заходили до приміщення, не просили організувати нам зустріч зі студентами, ми займалися тією агітацією, яка передбачена законодавством», - наголосила Анастасія Староскольцева.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...