App Store Google Play

У виборчому штабі Партії регіонів працюють прихильники Гітлера

10.10.2012 14:04

Нікого не дивує, що у ПР далеко не всі підтримують політику Януковича. ПР - це годівниця, а не політична партія. Хочеш смачно їсти, хочеш диктувати іншим свої умови? Тоді йди в ПР, включайся в існуючі паразитичні ланцюги харчування «маленькими українцями», хвали на людях Віктора Федоровича! Там тебе навчать. І при цьому не стануть з'ясовувати: хто ти і звідки.

У гонитві за необмеженим людським ресурсом Партія регіонів бере до себе навіть самих соціально небезпечних. Борючись з «неонацизмом» в особі ВО «Свобода» і «бандерівцями»,які нібито ховаються за ВО «Батьківщина», там не помітили як прийняли до своїх лав справжніх шанувальників Адольфа Гітлера, зігуючих за розмовами про «Покращення» і ховаючих за партквитками «регіоналів» СС-івськи наколки. Невже свастика - це тепер неофіційний символ Партії регіонів?

Куди дивиться Вадим Колесніченко та інша йому подібна братія? Хто взагалі відповідає за прийом в члени ПР, і, більш того, за призначення на відповідальні посади рівня районних штабів і парторганізацій? Чечетов? Ну тоді все зрозуміло! Восени 2010 року під час місцевих виборів він закликав «регіоналів», які балотуються на Західній Україні, «повісити прапори СС «Галичина» і сказати:« Ось це прапори хороші».

На місцях, мабуть, слова головного диригента пропрезидентської більшості зрозуміли надто прямо. Там тепер не те що «прапори «СС «Галичина» вивішують, там формені гітлерівці один одним командують. В ім'я фальсифікації виборів. На Липській мовчать. І не помічають.

А може-то і помічати нічого? Просто бритоголові жлоби на місцях, анітрохи себе не обмежуючи, називають речі своїми іменами: «Так, ми -«регіонали», ми - гітлерівці! А що, це хіба не одне і теж? .... »

Знайомтеся! 18-річний Володимир 18/44 Удуд id23741614, неофашист з Богородчанського району Івано-Франківської області. Поки його не забрили в армію, пацан виконує в районному офісі функції «старшого куди пошлють». Плюс роздає листівки з рекламою ПР в агітнамети.

Партквиток № 9-11371, виданий на ім'я Удуда Володимира Ігоровича, виданий 11 липня 2012Білі шнурки і червоні підтяжки - уніформа бойового неофашиста

Удуд - ідеальний рядовий «регіонал». Слабо освічений, нерозбірливий у питаннях політики чи економіки. У людях цінує силу, в житті - гроші.

Одним з ватажків «регіоналів» у Богородчанському районі є 27-річний молодий чоловік з псевдонімом Gogi Saint id76367543 - безпосередній начальник Удуда. Пересувається на джипі марки Nissan (09 774-69 ІВ). Розумний, освічений, вміє грамотно викладати чужі думки. Своїх думок не має, цинічний.Каже, що закінчив івано-франквоское ПТУ № 18 за спеціальністю «Бармен»

На задній стороні шиї носить татуювання із зображенням емблеми військ СС. Керує офісом ПР


Зіг Хайль! Зіг Ян!www.kr2012.com

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...