App Store Google Play

Комунальні служби показали «майстер-клас» з укладання асфальту у Дніпрі

10.10.2012 09:40

Фраза про дві біди -  дурнів та дороги - відома всім. Проте, в наших реаліях бід одразу більшає, щойно дурні починають робити дороги. Страждають від цього усі без винятку, оскільки дорогами користуються 100% мешканців міста.

У Дніпропетровську на проспекті Кірова здійснюється ремонт проїжджої частини, відтак ЗОВ уважно слідкує за ходом виконання робіт.

Комунальники нині ударними темпами кладуть на проспекті асфальт. При цьому, женучись за термінами, вони подекуди не помічають дрібниць, що у майбутньому можуть стати великою проблемою не лише для самого дорожнього покриття, але і я для всіх мешканців міста. Не секрет, що на дорогі мусять бути ливневки для відведення води з поверхні дороги і ці ливневки на проспекті раніше існували. Так, саме існували - рівно доти, доки до них не дістались робітники, які кладіть новенький асфальт.

За усіма стандартами система лінійного водозбирання має бути на одному рівні з дорожнім полотном і у жодному разі не може розташовуватись вище, або нижче за саме покриття. Втім, нашим горе-комунальникам до таких відкриттів у стандартах ще дуже далеко, позаяк навчатися усім тонкощам їм нема коли  - потрібно у поті чола працювати на користь городян. Вочевидь, піт з чола подекуди заливає їм очі так, що вони навіть не бачать, що кладуть асфальт просто поверху ливневок, які існували раніше.

Підійняти решітки ливневок вони так само не спромоглися, а може - не схотіли. Від цього просто посеред дороги утворилась неабияка впадина. Відверто кажучи, заглиблення це було й раніше, тож комунальники не стали замінювати звичну для водіїв яму на рівний відрізок дороги, залишивши все так, як було.

Тож відтепер на новому відрізку дороги водії відбиватимуть бампери своїх авто і підскакувати на цій нерівності високо-високо, чиркаючи при цьому днищем свого транспортного засобу по новенькому асфальту.

Власне, це відбувається вже просто зараз - доказом тому є фото активістів ЗОВу, зроблені на відрізку дороги, що ремонтується.


Через відсутність стоків на дорозі може статися ще одна неприємність. Така, як трапилась під час зливи на вулиці Пресовій, коли новий асфальт змило струменями  води. На тій вулиці комунальники, так само, які працівники з проспекту Кірова, не врахували важливості ливневок на дорозі і просто проігнорували чищення водовідводів. Робітники з проспекту Кірова пішли ще далі - вони просто закатали ливневки асфальтом.

Варто відзначити ще один факт: трішки вище проспектом, в районі магазину «Юність», комунальники сховали під асфальт люки від колодязів, в яких проходять газові комунікації. Заховали їх так добре, що у вівторок працівникам газового господарства довелося довго розшукувати підвідомчі їх люки, аби здійснити ревізію газогону. Шукали вони люки близько години, проте чи знайшли - історія замовчує, адже активіст ЗОВу залишив місце пошуків так і не дочекавшись переможного фіналу «розкопок».

Матеріал про ремонт на Кірова активісти громадської  організації завершують уривком вірша відомого російського поета Петра В'яземського. Рядки ці були написані ще 1825, проте по сьогодні не втратили своєї актуальності:  
Дороги наши - сад для глаз:
Деревья, с дёрном вал, канавы;
Работы много, много славы,
Да жаль, проезда нет подчас.
С деревьев, на часах стоящих,
Проезжим мало барыша;
Дорога, скажешь, хороша -
И вспомнишь стих: для проходящих


ЗОВ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...