App Store Google Play

Податкова звітує про "гучну справу"

09.10.2012 10:41

Про чергову гучну справу розповідають у Дніпропетровській податковій - "аж" дванадцятеро працівників підпільного цеху з виробництва взуття працювали без офіційного оформлення.

Роботу цеху податківці, звичайно, припинили - тепер усі працівники - як "офіційні",так і "неофіційні" - офіційно без роботи.
Загалом з початку року в податковій провели 790 перевірок з питань оформлення трудових відносин та правильності нарахування і виплати заробітної плати. В 547 випадках виявлено грубі порушення законодавства.

За 9 місців податківці нарахували 915 громадян, які працювали без оформлення трудових відносин. Через це, за підрахунками співробітників ДПА, до бюджету не надійшло 266 тис. грн. податків.

На власників підприємств за фактами таких порушень чекає як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.

Втім, у ДПА області наголошують, що втрачає від "конвертів" не лише держава, але й працівник: громадяни, які працюють, або отримують заробітну плату нелегально, в подальшому будуть отримувати мізерні пенсії. Крім того, у випадку завдання шкоди здоров'ю під час виконання робіт, неоформленому працівнику фактично буде не можливо сподіватись на будь яку компенсацію.

Відтак, Державна податкова служба сподівається на активну громадську позицію жителів області і просить повідомляти про факти порушень вказаних вимог законодавства та не погоджуватись на роботу без офіційного працевлаштування.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...