App Store Google Play

Тягнибок зустрівся з дніпрянами й пообіцяв конкретні дії

08.10.2012 09:13
Помилково вважати, що заснована на ідеологічних засадах націоналізму партія «Свобода» не має що запропонувати в економічному та соціальному напрямках. Такою була головна думку майже 45-хвилинного виступу лідера партії Олега Тягнибока перед мешканцями Дніпропетровська 7 жовтня.

Націоналісти мають намір не лише скасувати грабіжницькі та злочинні закони, що були прийняті останнім часом регіоналами, але й запропонувати цілу низку законопроектів та кодексів, які б захистили українців в енергетичній, економічній та соціальній сферах.

- Насамперед, необхідно скасувати пенсійну реформу і ввести те логічне, що є у всьому світі - основою нарахувань має стати стаж роботи, - заявив лідер «Свободи».

Також політик наголошує, що максимальна пенсія від мінімальної не повинна відрізнятися більше, ніж у п'ять разів.

- Ми маємо допомогти власному виробнику, щоб працювали люди і працювали гроші в Україні. Тому ми скасуємо податковий кодекс, за яким платять не багаті, і який збільшує прірву між багатими та бідними, - підкреслив Тягнибок.

В новій версії Податкового кодексу ключовою складовою політик вважаю прогресивну шкалу оподаткування.

Метою так званого Кодексу про енергетичну безпеку України є забезпечення незалежності економіки від будь-якої іншої країни. В жодній з енергетичних галузей, переконаний лідер націоналістів, постачання зовні не має перевищувати 30% від загального обсягу.

Іншою законодавчою ініціативою ВО «Свобода» стане законопроект про добровільно-примусове повернення капіталу.

«Ми жодним чином не збираємося порушувати Конституцію і поважаємо право приватної власності. Але всі капітали, злочинним шляхом виведені з України, мають бути повернені в країну й оподатковані. Інакше - а в цивілізованому світі відомі ці механізми - держава втрутиться і багаті поділяться з бідними проти волі!» - запевнив Тягнибок.

Також націоналісти мають намір змінити економічну картину в Україні шляхом, з одного боку, жорсткого контролю монополій і олігополій, кожна з яких не матиме права контролювати більше 20% тої чи іншої галузі, а з іншого - закріпити державну природну монополію.

«Продаж в приватні руки таких речей, як «Укртелеком» чи «Укрзалізниця» - неприпустима. Як можна було довести до того, що 10 мільйонів українців, для яких дротовий телефон - єдина надія на виклик «швидкої» чи зв'язок з рідними - можуть бути позбавлені цієї можливості кожної миті? Приватний власник викинув надвір 20 тисяч робітників - а це в більшості жінки 45 і старші. Де вони знайдуть роботу в олігархічній економіці? А тепер уявіть, що приватною буде залізниця? Пенсійне - не діє, жодних пільг дітям, студентам, інвалідам. То для кого ж держава?» - доводив свою думку політик.

Виступ політичного діяча близько тисячі мешканців Дніпропетровська, що зібралися на площі перед Оперним театром, підтримували схвальними вигуками і оплесками.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...