App Store Google Play

Тягнибок: дивимось у майбутнє з оптимізмом

08.10.2012 14:32

«Цьогорічні вибори - унікальні з точки зору єдності усіх патріотичних і демократичних сил України», - таку оцінку дав політичній ситуації напередодні виборів до Верховної ради лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок під час прес-конференції в ІА «Днепр-Пост» 8 жовтня.

На думку політика, позитивні зміни політичної ситуації помітні вже зараз, адже вперше за історію України опозиційні сили - 8 партій Об'єднаної Опозиції та ВО «Свобода» - діють спільно, а не одна проти одної.

«Нам вдалося досягти домовленості про розподіл округів, у 35 висунуто наших кандидатів, у 190 - кандидатів від «Батьківщини». Сьогодні ж наша задача спільно зберегти результати волевиявлення народу. Реальний рейтинг партії регіонів не перевищує 15% по Україні. А їм так звані соціологи малюють 40%. Для чого? Аби потім натягувати цю цифру фальсифікаціями. Тому ми і Об'єднана Опозиція зараз проговорюємо спільні дії спостерігачів, уповноважених осіб, членів комісій, які мають зберегти результат», - повідомив журналістам Тягнибок.

Останнім досягненням спільної роботи політичних сил націоналіст вважає формування й узгодження спільного пакету законів, які несуть користь економіці й соціальній сфері, але не суперечать ідеології «Свободи».

При цьому політик відзначає, що позитивна тенденція у рейтингу його сили намітилася й за решту 20 днів до виборів вона навряд чи зміниться.

«Ми маємо десь близько 8,2% підтримки по Україні. Якщо мобілізувати патріотів у останні дні, вийде десь 10. щось неодмінно вкрадуть, але в новій Верховній Раді ми будемо» - певен Тягнибок, - «і тут Дніпропетровщина - не останній для нас регіон. В самому місті ми давно перейшли за рівень у 5%».

Але водночас опозиціонер закликав не почивати й не сидіти склавши руки.

«Проголосувавши 28 жовтня, готуйтеся прийти під дільницю, на майдан, здійснювати моральний тиск на тих, хто має намір фальсифікувати волевиявлення» - порадив своїм прихильникам Тягнибок.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...