App Store Google Play

Шилова скаржиться на плагіат

08.10.2012 09:57

Кандидат в народні депутати по 38-му виборчому округу Вікторія Шилова стверджує, що їй не надають ані клубів, ані яких інших приміщень для зустрічей з виборцями. Політику доводиться зустрічатися з виборцями виключно на вулицях.

«Нікуди мене не пускають проводити жодні зустрічі, не дають жодного клубу. Зустрічаюся тільки на вулицях з людьми, більше нікуди потрапити неможливо», - говорить Шилова.

Крім того, кандидат заявляє про відсутність доступу до зовнішньої реклами: розміщення політичної агітації на бігбордах і сітілайтах.

На її газету «Правий берег», яка видається з 2009 року, напередодні виборів зробили плагіат. Газета «Правда Завжди переможе» кандидата в нардепи по тому ж округу Наталії Власової має багато схожого з газетою Шилової, аж до шрифтів й кольорової гами. На додачу у газети Наталії Власової відсутні вихідні дані.

 

«Моя газета з 2009 року виходить, а ця газета зроблена перед виборами. Почитайте: «справжнє обличчя цинічною істерички, бездарної чиновниці» - це про мене. І ось про Шилову стаття «Список Шилової». Ця газета не зареєстрована, а Власова - кандидат в народні депутати по моєму округу. Друкується вона не за гроші виборчого фонду», - коментує Вікторія Шилова.

Нагадаємо, Наталія Власова, кандидат в народні депутати по округу № 38 від партії Наталії Королевської «Україна - Вперед!», - Генеральний продюсер контрольованого Рінатом Ахметовим приватного акціонерного товариства «Телевізійна служба Дніпропетровська» (34-й телеканал).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...