App Store Google Play

Підпільний цех з фасування борошна викрили у Дніпропетровську

08.10.2012 15:13
27 вересня працівники відділу Державної служби боротьби з економічною злочинністю ГУМВС України в Дніпропетровській області в результаті оперативно-розшукових заходів виявили факт незаконної організації приватним підприємцем цеху з фасування в паперові пакети борошна, на пакунку якого незаконно використовувалась відома торгівельна марка. Внаслідок цього були порушені авторські права правовласника.

У рамках порушеної кримінальної справи були отримані постанови суду на проведення обшуків. Перед початком обшуків було проведено контрольну закупівлю борошна фасованого в пакети ємкістю 5 кг, загальною вагою 5 тонн на суму 24 000 гривень.

В результаті цього було вилучено 5 тонн борошна, поліграфічну продукцію, фасувальний станок, швейну машину для зшиття пакетів з борошном та термостанок для запаювання в поліетилен, 66 коробок з пакетами для фасування борошна у кількості 10 000 шт. та бухгалтерську документацію.

Усього правоохоронці вилучили товарно-матеріальних цінностей на загальну суму більше 300 тисяч гривень. На майно приватного підприємця накладено арешт приблизно на 10 мільйонів гривень.

За даним фактом порушена кримінальна справа за ч. 3 ст. 229 (незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару, вчинені службовою особою з використанням службового становища або організованою групою, або якщо вони завдали матеріальної шкоди в особливо великому розмірі) Кримінального кодексу України.

Відповідно до санкції вказаної статті фігурантам справи може загрожувати покарання у вигляді штрафу від двох тисяч до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк від трьох до шести років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого та з конфіскацією та знищенням відповідної продукції та знарядь і матеріалів, які спеціально використовувалися для її виготовлення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...