App Store Google Play

Тягнибок відвідає футбол «Дніпро» - «Динамо»

06.10.2012 23:42
Лідер Всеукраїнського об'єднання «Свобода» Олег Тягнибок під час свого перебування у Дніпропетровську 7-8 жовтня має намір відвідати футбольний матч між «Дніпром» та столичним «Динамо». Про це повідомили у прес-службі партії.

Як йдеться в анонсі візиту політичного діяча, на 16 годину поблизу Дніпропетровського театру опери та балету Олег Ярославович виступить на народному вічі, після чого разом з колоною дніпропетровських вболівальників відвідає «Дніпро-Арену».

На чиєму боці буде прихильність львів'янина у матчі дніпропетровської та київської команд, «свободівці» не повідомляють, втім, вибір гри не виглядає випадковим. Адже як відомо, на рівні з «Карпатами», фанатські рухи саме «Дніпра» та «Динамо» відрізняються націоналістичним характером.

Фанати «Дніпра», частина з яких відкрито підтримувала «Свободу» під час численних заходів і має, серед інших, гасло «Одна країна, одна нація, одна мова!», зустріли свого часу прийняття сумнівного закону про так звані «регіональні» мови величезною розтяжкою «Наша мова - українська!». Прихильники ж «Динамо» й поготів відомі далеко за межами Києва завдяки популярній приказці «Спасибо жителям Донбаса!».

Про свої враження від гри й перспективи Дніпропетровщини у розрізі виборів, що наближаються, Тягнибок розповість журналістам вже наступного дня о 13 годині під час прес-конференції у ІА «Днепр-пост».

Для тих, хто не потрапить на стадіон, або ж цікавиться політичним життям більше, ніж спортивним, націоналісти радять по закінченні футбольного матчу того ж дня перемкнути телеприймач на 51 телеканал. Там о 19:45-19:55 регламентований час , наданий Дніпропетровською обласною державною телерадіокомпанією для офіційної передвиборчої агітації Всеукраїнського об'єднання "Свобода".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...