App Store Google Play

Колишній мер Новомосковська знову в суді

04.10.2012 14:35

4 жовтня в 14:00 в Індустріальному районному суді м. Дніпропетровська відбудеться чергове судове засідання у справі екс-мера Новомосковська Віктора Літвіщенка. Про це стало відомо від дружини підсудного Тетяни Литвищенко.

Нагадаємо, колишній мер Новомосковська Віктор Літвіщенко звинувачується в перевищенні влади і службових повноважень.
Справа була порушена за заявою головлікаря Новомосковської міської санепідстанції Анатолія Сергієнка, у якого Литвищенко нібито вимагав і отримав частку в бізнесі.

Але, за словами Тетяни, її чоловік не міг «тиснути» на головлікаря санепідстанції, адже на цю посаду призначають з області і, відповідно, головлікар не підпорядковувався безпосередньо Вікторові Літвіщенку.

«Задають питання (Анатолію Сергієнку - авт.) На засіданні суду:« З якого часу ви працюєте головним санітарним лікарем у м. Новомосковську, ким і як були призначені на цю посаду, чи приймає в цьому участь міський голова, якщо так, то яке і в якому нормативному документі це зафіксовано?» Він (санітарний лікар Сергієнко - авт.) говорить: «Не приймає. Все приймає міністерство, клопоче головний санітарний лікар...»

«Ким і як на вас накладається стягнення, чи має до цього відношення міський голова, якщо так, то яке і в якому нормативному документі це зафіксовано?» Він (санітарний лікар Сергієнко - авт.) говорить: «Не має».

Як ви повинні реагувати у разі встановлення в підвідомчому міському голові виконкомі порушень правил по санітарії, і чи може міський голова проігнорувати ваші приписи? Чи знаходитеся ви в цьому випадку в будь-якій залежності від міського голови, якщо так, то в чому ця залежність виражається?»Він (санітарний лікар Сергієнко - авт.) Говорить:«Ні, не перебуваю... »- розповіла Тетяна Литвищенко.

ЛИЦА

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...