App Store Google Play

Євгенія Кузьміна: В українському політикумі бракує жінок

04.10.2012 11:01

В українському політикумі катастрофічно бракує жінок, які б могли відстоювати інтереси матерів, дітей, незахищених верств населення. Про це кандидат у народні депутати України від Об'єднаної опозиції «ВО «Батьківщина» по 36-му одномандатному виборчому округу Євгенія Кузьміна заявила в ефірі 51-го телеканалу 2 жовтня.

«Тільки жінка-політик може звернути увагу на таку начебто дрібницю, яка робить багато незручностей у повсякденному житті: мама, яка щойно народила немовля, має отримувати певну грошову допомогу від держави, але яким чином, якою ціною? Вона відстоює черги, витрачає своє здоров'я, сили, аби отримати біля 10 довідок. А як повинно бути? Соціальний агент має зайти до мами додому, привітати її з народженням дитини і виписати належну допомогу, яка гарантована державою. Чи звертають на цю «дрібницю» увагу чоловіки-політики? Ні», - сказала Євгенія Кузьміна.

Вона також нагадала, що через зміни у пенсійному законодавстві наразі українські жінки будуть змушені пропрацювати на 5 років більше задля отримання пенсії.

«Це геноцид проти українського жіноцтва. Ми додали робочого віку, але забрали життєвий вік у наших матерів. Я як кандидат від Об'єднаної опозиції повністю підтримую програму своєї партії: треба скасовувати так звану «пенсійну реформу». Пенсія повинна нараховуватись прозоро, залежати від стажу, який відпрацювала людина, від отримуваної заробітної плати та від надбавок за особливі умови праці, де людина втрачає здоров'я», - впевнена кандидат.

Вона також наголосила, що медична реформа, яка стартувала з Дніпропетровської області, дала невтішні результати, зокрема, закриття близько 4 тисяч лікарняних ліжок.

«Ми скасуємо медичну реформу і запропонуємо обов'язкове медичне страхування, буде певний перелік послуг, які будуть надаватись безкоштовно. Це і швидка медична допомога, яка повинна бути безкоштовною, і безкоштовні невідкладні операції. Обов'язкове медичне страхування буде вигідне роботодавцям, які будуть надавати страховки своїм працівникам і отримувати пільги на оподаткування, а незахищені верстви населення будуть отримувати цю безкоштовну медичну допомогу від держави. Треба подолати корупцію в сфері медицини», - сказала Євгенія Кузьміна.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...