App Store Google Play

Віталій Купрій був змушений виїхати з України

03.10.2012 16:25

Кандидат-самовисуванець у народні депутати по округу №30 Віталій Купрій залишив Україну.

До цього кроку, як повідомляє видання «ЛИЦА» з посиланням на самого Купрія, він був змушений вдатись через побоювання, що його можуть у будь-який момент заарештувати з невідомого приводу.

«Виставили машини, слідкують не лише біля будинку та офісу, але й біля будинків моїх батьків в Єлізаветівці та батьків дружини в Новомиколаївці. Слідкують і за дружиною», - цитує Купрія видання.

За даними кандидата, дінпродзержинська міліція вже видала наказ про примусову доставку його на допит. При цьому з якої справи його запрошено на допит він не знає. Повістку вручили його родичам через три дні після дати, коли він мав зявитись на допит, відтак виконати вимогу слідчого Купрій фактично не мав можливості.

«Наші дніпродзержинські міліціянти можуть знайти у будь-якій точці України, вкинути до багажника та привезти, як це вони зробили з підприємцем з Чернигова», - говорить Віталій.

Тиск міліція здійснює і на громадян, які приходять на зустрічі з представниками кандидата.

«З 30 вересня на зустрічі моїх довірених осіб з виборцями стали приходити міліціонери у формі (були присутні на 3 зустрічах). Вони не ховалися, відкрито підходили і повідомляли, що перебувають тут мовляв для забезпечення правопорядку. Я провів п'ять виборчих компанія і сотні зустрічей із городянами. Жодного разу раніше працівники міліції не виявляли бажання слідкувати за порядком у цьому процесі, - розповів кандидат. - Ані я особисто, ані мої довірені особи про допомогу міліцію не просили».

Присутність людей у формі, на думку Купрія, зриває процес комунікації - змушує людей мовчати, залишати місце зустрічі, або й взагалі не наближуватись до нього.

Такі дії Купрій називає безпідставними і розцінює як втручання влади у виборчий процес, що є порушенням вимог п.2 ст. 5 ЗУ «Про вибори народних депутатів України».

Нагадаємо, що раніше Купрій заявляв про те, що змушений переховуватись, оскільки 5 вересня співробітники Дніпропетровського обласного управління карного розшуку намагались його заарештувати.

Авто, що переслідувало Купрія у серпні 2012 року. Номери виявились фальшивими.

Відповідь на заяву від начальника Дніпропетровського обласнго управління карного розшуку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...