App Store Google Play

Заступник мера "вербував" технічного кандидата

02.10.2012 09:47
У ЗМІ потрапив диктофонний запис, на якому нібито кандидат у народні депутати від Партії регіонів Анатолій Крупський пропонує гроші в обмін на згоду стати його технічним кандидатом.

У телепрограмі Факти тижня з Оксаною Соколовою керівник незалежного профспілкового комітету заводу Інтерпайп НТЗ розповів про те, як його намагався купити кандидат Крупський, який до того ж є першим заступником міського голови Дніпропетровська.

За словами співрозмовника програми, Крупський зустрівся з ним особисто і поставив завдання критикувати кандидата Якова Безбаха, якого підтримав трудовий колектив даного заводу.

На диктофонному запису голос, зокрема, говорить наступне: "Моє прізвище Крупський Анатолій, я перший заступник мера міста ... Якщо я вам порекомендую разом зі мною піти у народні депутати технічним кандидатом? Мені потрібна на противагу Якову Безбаху людина, яка працює на заводі, щоб розтягнути його голоси ... З вами будуть працювати іміджмейкери, вам будуть говорити, що потрібно говорити, де потрібно говорити ... Умови оплати та інше - ми сядемо, обговоримо. Я вже в штабі обласному був, в принципі, вони під цю справу фінансування визначили".

"У Кримінальному кодексі України 157 стаття визначає подібні дії як" перешкоджання здійсненню виборчого права ". За законом, зловмисник за такий злочин повинен понести відповідальність у вигляді позбавлення волі до 5 років", - йдеться в сюжеті.

"На виборах в 24-му мажоритарному виборчому окрузі, до якого входять два райони Дніпропетровська, зареєстровані 22 кандидати, але основна боротьба розгорнулася між Крупським і Безбахом", - зазначають журналісти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...