App Store Google Play

ЧЕСНО проаналізував кандидатів-дніпропетровців

02.10.2012 12:29
1 жовтня рух ЧЕСНО презентував  у Дніпропетровську результати оцінки доброчесності 430 кандидатів за партійними списками 6 політичних сил: по 120 від Партії Регіонів та Об'єднаної Опозиції «За Батьківщину!», по 70 від партії «УДАР» та КПУ, по 25 від Всеукраїнського об'єднання «Свобода» та партії «Україна - Вперед!». Таким чином під громадський аудит потрапили прохідні частини списків найрейтинговіших політичних партій.

Як зазначив регіональний координатор руху ЧЕСНО Андрій Зінченко, ключовими проблемами під час проведення такого аналізу стали брак інформації про кандидатів, зачистка ЗМІ та Інтернету, сумнівні джерела інформації. За оновленою методологією оцінювання кандидатів ЧЕСНО змінили оцінку "відповідає критерію" на "порушень не виявлено".

Серед проаналізованих Рухом кандидатів - 16 дніпропетровців. Найбільше представників регіону у "Батьківщині" та КПУ. До списку об'єднаної опозиції потрапили восьмеро дніпропетровців, шестеро з них - в умовно прохідній частині. У списку комуністів - 19 кандидатів від Дніпропетровщини, і тільки п'ятеро з них мають шанси потрапити до парламенту. Двоє дніпрян можуть потрапити до парламенту за списком УДАРу, по одному - від Партії регіонів, ВО "Свобода" та партії "Україна - Вперед!".

Найпопулярнішими порушеннями дніпропетровських кандидатів по списках є корупція та непрозорість доходів. За цими критеріями знайдено по п'ять порушників:

• причетність до корупційних дій виявили у 1 регіонала та 4 опозиціонерів;

• невідповідність доходів і стилю життя: по одному кандидату зі списків Партії регіонів, УДАРу, КПУ, "Україна - Вперед!", та двоє зі спику "Батьківщини".

• топ-порушником виявився бютівець Михайло Соколов - має п'ять порушень із шести (відповідає критерію незмінності політичної позиції).

Не виявлено порушень у чотирьох із п'яти кандидатів-дніпропетровців від КПУ, та єдиного дніпропетровця-свободівця.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...