App Store Google Play

На Дніпропетровщині мажоритарники масово відмовляються балотуватись

01.10.2012 08:35

29 вересня на засіданні ЦВК на підставі власних заяв кандидатів про відмову балотуватися ухвалене рішення про скасування реєстрації 19 кандидатів у депутати у одномандатних округах. Відповідні зміни, йдеться у рішенні центрвиборчкому, будуть внесені до виборчих бюлетенів у всіх цих одномандатних виборчих округах. Втім, кандидатів-мажоритарників досі чимало - наразі боротьбу продовжують 3041 кандидат. А загалом від початку виборчої кампанії про відмову балотуватись заявили вже майже сто кандидатів. Двох знято за рішенням суду, одного -  у зв'язку зі смертю, решта 88 просто передумали.

Від боротьби за депутатський мандат відмовилися одразу семеро кандидатів у народні депутати, які балотувалися шляхом самовисування у одномандатному виборчому окрузі № 31 (м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область) - Олег Голюк, Ігор Гуцало, Григорій Кулешов, Олег Левков, Павло Мазур, Валерій Мальцев та Сергій Сазонов. У подальших виборчих перегонах на цьому окрузі залишаються 9 з 16 зареєстрованих раніше кандидатів, у тому числі висуванець Партії регіонів, перший заступник міського голови Кривого Рогу Костянтин Павлов.

Від подальшої виборчої боротьби також відмовився самовисуванець Володимир Ліщук, який балотувався у одномандатному виборчому окрузі № 36 (м. Павлоград, Дніпропетровська область). У подальших передвиборчих перегонах братимуть участь 8 з 9 зареєстрованих раніше кандидатів.

Скасовано також реєстрацію кандидата у депутати Романа Байбуза, який балотувався у окрузі № 34 (смт. Царичанка, Дніпропетровська область). Боротьбу за депутатський мандат в цьому окрузі продовжуватимуть 8 з 9 зареєстрованих раніше кандидатів.

ЦВК скасувала реєстрацію кандидата у депутати Віталія Хорешка, який балотувався у окрузі № 26 (Дніпропетровськ). Подальшу боротьбу за депутатський мандат в цьому окрузі продовжуватимуть 7 з 8 зареєстрованих раніше кандидатів.

В інших областях подібних масових відмов від кандидатства після формування дільничних виборчих комісій не спостерігається.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...