App Store Google Play

В планах ПР одна лікарня на 7 районів

28.09.2012 12:55
Партія регіонів готує медичний експеримент в регіонах: на 6-7 районів - одна лікарня.

Про це заявив народний депутат фракції «БЮТ-Батьківщина» Сергій Соболєв на зустрічі з виборцями у Дніпропетровську.

«Подобається вам Партія регіонів? Вперед, з піснею. Готуйтесь до чергових п'яти років до пенсії чоловікам, готуйтесь до того, що малий бізнес буде остаточно загнаний під лавку, готуйтесь до того, що починається експеримент у Донецькій й Дніпропетровській області по медичному обслуговуванню, де залишається одна лікарня на 6-7 районів. Вони кажуть: «у них грошей немає», - заявив Сергій Соболєв.

Водночас він зазначив, що знайшлись 82 мільярда гривень на Євро-2012, зокрема, на будівництво терміналів аеропортів у Києві, Львові, Донецьку та Харкові, «які наразі стоять порожніми, спорудження стадіонів за бюджетні кошти тощо».

«А далі вони придумали Олімпіаду-2022. Вже закладено в бюджет 10 мільярдів доларів на 4 роки - підготовка до Олімпіади, якої немає в природі, ще Олімпійський комітет навіть не засідав, а вони вже знають, на що можна витрачати кошти», - наголосив народний депутат.

Він також повідомив, що поряд зі збільшенням фінансування з бюджету органів прокуратури, судів, адміністрації президента тощо, влада тим часом заявляє про брак коштів на освіту.

«Вже закрито 611 малокомплектних шкіл. Що таке малокомплектна школа? Це фактично єдиний осередок на селі, де можна дітей вчити, проводити секції тощо. Закрили школу - села немає. Я був у таких малокомплектних школах. Ну і що, що там 110 дітей? Що далі з цими дітьми робити, вивозити кудись, а школу все одно треба опалювати, ти ж її не закриєш, не заб'єш вікна? Вони розуміють, що ключове - це знищити село через приватизацію землі, через знищення шкіл і лікарень... Ціла програма, як зробити, щоб 6 сімей в Україні далі володарювали, а всі інші не мали ні права голосу, нічого», - сказав представник Об'єднаної опозиції.

Крім того, він розповів, на що піде 1 мільярд гривень, виділених з державного бюджету України для забезпечення відеоспостереження на виборчих дільницях.

«Знаєте, що це за відеокамери? Домофони! Оце рівень цієї відеокамери. 300 гривень. Знаєте, скільки вони заклали? 31 тисячу гривень на кожну дільницю. Із мільярда відмиють 900 мільйонів. І вони кажуть, що «грошей немає» в бюджеті», - обурився Сергій Соболєв.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....