App Store Google Play

Соболєв: Опозиція розраховує на сто місць у Парламенті

28.09.2012 12:24
Об'єднана опозиція «ВО «Батькіщина» розраховує взяти у новому складі парламенту, за пропорційною виборчою системою, 90 плюс-мінус 10 місць. Про це у Дніпропетровську сказав народний депутат України Сергій Соболєв (Об'єднана опозиція «Батьківщина»).

«Я думаю, 90 плюс-мінус 10. Це залежить від успішності проведення кампанії. Це пропорційна частина. До цього б я додав: має достатній шанс «Свобода», яка буде мати близько 20 місць, якщо вони долають 5-відсотковий бар'єр. Це гарантовані. І далі: де буде Кличко? Так ніби у нас більшість є, якщо брати пропорційну частину, але з Кличком це є тверда більшість», - сказав Сергій Соболєв.

Водночас він повідомив, що ключовим питанням у переговорах між об'єднаною опозицією «Батьківщина» та «УДАРом» є питання імпічменту Президенту України.

«Ключове питання: «УДАР» голосує за імпічмент Януковичу? Якщо голосує - ми союзники, якщо не голосує - краще зараз про це сказати, щоб ми не отримали нового Тігіпка, Мороза і нових тушок. Це питання, без відповіді на яке не можна далі рухатися. А далі є два питання: - це погодження загальної програми і це погодження кожного округу», - сказав Сергій Соболєв.

Що ж до результатів виборів на мажоритарних округах, то, за його словами, «дуже багато буде залежати» від переговорів з партією «УДАР».

«От я повернувся зі Львова. Я впевнений, що якщо по Львову ми розберемось з «УДАРом» по кожному округу, то ми 100% округів забираємо. Така сама ситуація Полтавщина, така сама ситуація в багатьох регіонах. Принаймні, тут, на Сході, кожен третій округ буде наш, якщо ми з ними домовимось», - зазначив він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....