App Store Google Play

Прокуратура відповість за нереагування на комуністичний шабаш

28.09.2012 15:54

Багаторічний член Конгресу українських націоналістів Володимир Солодовник сьогодні, 28 вересня, у Синельниківському міськрайонному суді під головуванням судді Прижигалінської отримав ухвалу на свій позов до Синельниківської прокуратури.

 

В приписі суду прокуратуру зобов'язують у найкоротший термін здійснити реагування за заявою пана Солодовника проти осіб, винних у вивішуванні комуністичного прапору на приміщенні місцевої школи №1. В разі незгоди прокуратура зобов'язана мотивувати своє рішення згідно чинного законодавства.

 

Нагадаємо, мешканець Синельникового Володисмир Солодовник подав заяву до Синельниківської прокуратури з вимогою покарати винних у вивішуванні прапора 9 травня, але протягом трьох місяців не отримав відмови. Водночас, прокуратура не здійснила й жодних заходів, тобто банально без діяла.

 

В інтерв'ю Дніпрограду пан Володир підкреслив, що це не перша перемога українців у боротьбі з проявами сталінізму та совкізму в Синельникові.

 

«Позаминулого року ми вже виграли один суд - щодо прапорів на державних установах. Тоді, якщо пам'ятаєте, було прийнято безглуздий закон про «прапор перемоги», хоча навіть невідомо, як він насправді виглядає. Після того ми досягли мирової угоди з владою - ані на райраді, ані на районній адміністрації, ані на мерії в Синельниковому жодних червоних прапорів ось уже два роки ніхто не вивішує - лише державні. Залишилася лише ця школа, директора якої весь час підвужують комуністи місцеві. Я не певен, але може бути, що він і сам - комуніст і таким чином просто здійснює партійно-агітаційну діяльність» - розповів патріот.

 

Водночас пан Володимир запевнив. Що зупинятися не збирається, адже здійснено лише кілька кроків. Винні ж у розпалюванні комуністичної ворожнечі й агітації за злочинний режим Сталіна у Синельникові досі не покарані.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....