App Store Google Play

Лазаренко: ні, Пінчук нормальний, то Корбан поганий!

28.09.2012 10:45

Павло Лазаренко запевняє, що його активи давно захоплені структурами Геннадія Корбана.

Про це він сказав в інтерв'ю Forbes.

"Немає сенсу сьогодні говорити про якісь серйозні мої активи, оскільки вони вже давно захоплені рейдерськими структурами Геннадія Корбана", - заявив він.

"А якщо ж говорити про мою бізнес-діяльність в Україні, то в цьому питанні я ніколи не переступав межу закону. Я і мої родичі розпоряджалися лише своєю часткою корпоративних прав у структурах, створених за участю законно заробленого капіталу", - зазначив Лазаренко.

Раніше Корбан в бесіді з Forbes сказав, що завдяки йому сім'я Лазаренка позбулася сотень тисяч квадратних метрів нерухомості в Дніпропетровську.

"Мову слід вести не про конкретні об'єкти нерухомості, а про корпоративні права в структурах, які цими об'єктами розпоряджалися. Так от Корбан по суті здійснив захоплення цих структур, порушивши не одну статтю закону", - заявив Лазаренко.

У той же час Лазаренко відмовився від своєї думки, що його бізнес зруйнував Віктор Пінчук.

"Жалкую, але на рахунок Пінчука я сильно помилявся. Точніше було б сказати, мене неправильно інформували на рахунок бізнесменів, які вели війну з підприємствами, у яких були представлені мої активи. Якраз Віктор Пінчук був і залишається в даному питанні чесною і порядною людиною ", - сказав екс-прем'єр.

Він також підтвердив факт судового позову з Наталією Донець, матір'ю Тетяни Донець - кандидата в депутати від "Батьківщини".

"Причина проста - Наталія Донець без згоди інших акціонерів почала розпродаж активів. Для решти акціонерів просто не було іншого виходу, крім як звернутися до суду", - сказав Лазаренко.

"На питання, що йому приписують банківські вклади в $ 280 млн, Лазаренко заявив:" Насправді з усіх рахунків юридичних осіб, до яких я мав хоч якесь відношення, мої особисті кошти складають лише маленький відсоток ".

"Набагато більші кошти були акумульовані за рахунок вливань підприємницьких структур під парламентську виборчу кампанію 1998-го, а головне - президентську - 1999-го року. Саме задіяння цих фінансових ресурсів у президентській кампанії 1999 року найбільше і боявся Леонід Кучма", - додав екс -прем'єр.

На питання, чому в 1999 він виїхав з України, Лазаренко сказав: "У 1999 році у мене була лише одна можливість залишитися в Україні - отримати місце на кладовищі. Кучма і його оточення ні за що не дозволили б мені брати участь в президентських виборах".

УП

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....