App Store Google Play

Комунальники зірвали акцію громадськості, виконавши свою роботу

28.09.2012 10:36
На 28 вересня була запланована спільна акція активістів руху "ЗОВ" і користувачів сайту Блогр. На акції планувалося намалювати малюнок зебри на пішохідному переході, який позначений дорожніми знаками, але на якому була відсутня дорожня розмітка.

Оскільки самовільно наносити справжню дорожню розмітку, що позначає пішохідний перехід, забороняє закон, громадські активісти планували малювати на асфальті малюнок справжньої зебри (тварини).

Приводом для акції стало те, що ще в травні місяці один з керівників Дніпродорсервісу заявив, що розмітка на перехресті проспекту Петровського та вулиці Дунаєвського буде нанесена до кінця місяця (травня). Минуло три місяці, а розмітка на дорозі так і не з'явилася. Тоді, активісти руху "ЗОВ" відправили офіційний запит комунальникам, в якому просили вказати точні терміни нанесення розмітки на перехресті. З відповіді стало ясно, що «зебра» з'явиться на перехресті c 17 вересня.

Після 17 вересня активісти почекали ще кілька днів і коли зрозуміли, що Дніпродорсервіс не збирається виконувати свої обіцянки, прийняли рішення про проведення своєї акції. Були виготовлені трафарети і закуплена фарба в балончиках для проведення акції. Але комунальники не допустили її проведення.

Як тільки вони побачили на форумах, сайтах і соціальних мережах запрошення всіх бажаючих прийти на акцію, в терміновому порядку виїхали на анонсоване місце проведення акції і намалювали там нову і гарну розмітку пішохідного переходу.

Висвітлювати проведення акції були готові 4 телеканали, велика кількість журналістів із друкованих видань, а також кореспонденти інтернет видань міста. Природно такий розголос акції Дніпродорсервісу був не потрібен, Тому комунальники вирішили діяти на випередження: вони приїхали за добу до акції на перехрестя і просто виконали свою роботу, яку повинні були зробити ще в травні.

Активісти природно зраділи новеньким «зебрам», адже суть акції і зводилася до того, аби привернути увагу до проблеми відсутніх «зебр» на проспекті.

Тепер пішохідні переходи на проспекті позначені згідно всіх норм, можна переходити до інших проблемних місць. Такі проблемні місця "ЗОВ" обов'язково знайде і природно заздалегідь повідомить про нову дату проведення акції.

Цікаво, Дніпродорсервіс і там виконає свою роботу за день до акції? Поживемо, побачимо.

ЗОВ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....