App Store Google Play

Імпічмент, відкликання, особисте голосування - рецепт лікування влади

28.09.2012 13:53
Об'єднана опозиція «ВО «Батьківщина» пропонує негайно ухвалити три закони, які врегулюють ситуацію з відповідальністю влади. Про це народний депутат України Сергій Соболєв (Об'єднана опозиція «Батьківщина») заявив на зустрічі з виборцями у Дніпропетровську 27 вересня.

За його словами, перший закон має стосуватись процедури оголошення імпічменту Президенту.

«Закон №1 - імпічмент Президенту. І це не стосується тільки Януковича, це закон, який повинен діяти на 10, на 100 років наперед. В Румунії попробували скоротити пенсії пенсіонерам. Чим закінчилось? Сотні тисяч людей на вулиці і референдум рівно через три дні по довірю Президенту. Оце відповідь на запитання. А у нас, ви попробуйте: на 5 років обрали - та ви звідти його ніякими вилами не виженете» - сказав Сергій Соболєв.

Другий нагальний закон, на його переконання, має стосуватись відкликання народного депутата, який не виправдав довіри виборців.

«У попередньому скликанні у нас були депутати-рекордсмени, у тому числі з Дніпропетровської області, які міняли по 5-6, а один поміняв 14 фракцій. Всі мовчали, казали: ну так сталось. Нарешті до всіх дійшло,що це ганебне явище: людина пройшла з однією політичною силою, втік - і ти нічого не можеш з ним зробити? Тому наша пропозиція - Закон «Про відкликання народного депутата», - зазначив народний депутат.

Третій закон, який, на думку Сергія Соболєва, належить негайно ухвалити, - Закон «Про кримінальну відповідальність за голосування чужою карткою.

«Якщо це не буде введено першочерговим заходом, у нас знову буде: закон про пенсії, який додав 5 років жінкам, голосує 82 людини, «живих» в залі, закон про приватизацію землі - голосує 76. Ми рахуємо, бачимо, скільки їх сидить», - заявив представник Об'єднаної опозиції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....