App Store Google Play

За червоний прапор відповість прокуратура?

27.09.2012 14:32

Синельниківський міськрайонний суд почав розгляд скарги Володимира Солодовника на відмову Синельниківської прокуратури у вжитті заходів прокурорського реагування зі справедливих звинувачень щодо прокуратури.

Суддя Т. В. Прижигалінська ухвалила окрему постанову, в якій звинуватила прокурора А. П. Збарського у явній неповазі до суду. Неповага була проявлена у тому, що прокуратура більш ніж на годину запізнилася із реєстрацією матеріалу за моєю заявою про злочин проти осіб, винних у незаконному використанні червоного прапора.

Також було зроблено акцент на тому, що представник прокуратури запізнився у судове засідання. Крім того, що суддя інформувала прокуратуру Дніпропетровської області про грубе порушення закону Синельниківським прокурором А.П. Збарським, також запропоновано вжити щодо нього відповідні каральні заходи реагування.

Нагадаємо, що мешканець Синельникового судиться з місцевою прокуратурою за відмову вжити заходів реагування проти злочинців, які винні у піднятті в м. Синельникове на будівлі СШ № 1 комуністичного прапора 9 травня.

Нажаль, суддя була змушена відкласти розгляд скарги українського патріота по суті до ранку 28 вересня 2012 року. Тому про хід розгляду справи по суті ми повідомимо іншим разом.

Слід зазначити, що окрему постанову судді від 26 вересня позивач отримав того ж дня без жодних проблем. Водночас письмову відповідь Синельниковської прокуратури, яка дозволила подати скаргу до суду, він отримав з тримісячним запізненням і лише завдячуючи адекватному втручанню прокуратури Дніпропетровської області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....