App Store Google Play

Діти Пінчука та Безбаха прийшли до Куліченка

27.09.2012 09:16

Під стінами міської ради учора протестували декілька сотень студентів. Вони зібралися, аби висловити своє невдоволення передвиборними перегонами у Дніпропетровську. Про це йдеться  в новинах 11 каналу.

Молодь виступила проти того, що міський голова Іван Куліченко агітує з білбордів за свого заступника Анатолія Крупського. Разом зі студентами мітингували і пенсіонери. Також акцію підтримали кандидати у депутати, котрим не дають можливості проводити агітацію.

Студенти дніпропетровських вишів закликають міського голову Івана Куліченка «не вірити Крупському». Молодь, яка виступає проти використання так званого адмінресурсу, вирішила заявити про це на мирному зібранні. До неї долучилися і учасники передвиборних перегонів - кандидати у депутати, які не мають змоги агітувати за себе.

Кажуть: на всіх округах рекламуються переважно провладні персони. Решті - перекрито доступ.

Серед незадоволених - військовий пенсіонер Сергій Кузьменко. Чоловік обурений тим, що мер Дніпропетровська відверито нехтує Законом України «Про вибори народних депутатів» і йому це сходить з рук.

За переконаннями учасників акції протесту - міська влада все менше переймається добробутом дніпропетровців. Кажуть: за агітацією не вистачає часу навіть на те, щоб встановити на центральному проспекті міста урни для сміття.

Учасники акції сподівалися, що Іван Куліченко вийде до них. Втім, з мітингувальниками поспілкувався лише заступник начальника міського управління міліції Володимир Сідлецький. Він сказав, що молодь порушує громадський спокій і пригорозив арештами активістів. Втім, мітингувальники не розійшлися. З десятками плакатів вони мирно стояли біля фонтана перед мерією.

Варто зазначити, що пройти кількасот метрів до будівлі обласної адміністрації, де знаходиться кабінет ще оного чиновника, який в порушення закону агітує у тому числі і за Анатолія Крупського - Олександра Вілкула - мітингувальники не схотіли. Та й взагалі збір такої кількості молодих людей у навчальний час робочого дня виглядав щонайменше дивно - більшість городян про мотиви акції змогли дізнатись не від самих учасників, а з новин 11 каналу.

Самі ж учасники, які тримли в руках нашвидкуруч намальовані від руки плакати з написами "Іване, ти не правий!", "Куліченко, злізь з білборда" та подібні, про причини зібрання говорити навідріз відмовлялись.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....