App Store Google Play

У Дніпропетровську буде де полагодити електромобіль

26.09.2012 09:19

В Україну ввезли близько 40 електромобілів, півтора-два десятки з яких уже їздять по київських дорогах. Решта ж чекають своєї черги в салонах.

За словами Сергія Богуша, комерційного директора ТОВ «БІО Автомотів», компанія працює над створенням мережі сервісних центрів для обслуговування електромобілів.

«У Києві буде три таких центри, у Донецьку та Харкові - по два, у Дніпропетровську - один. Чекаємо договорів з Одеси, Львова, Вінниці, Херсона, Сімферополя, Севастополя і Феодосії», - повідомляє Богуш.

Не виключають можливості виходу на цей сегмент ринку у майбутньому і українські виробники кислотних акумуляторів, хоча поки освоювати виробництво літій-іонних не беруться.

«Зараз корпорація не виготовляє акумулятори для електромобілів. Але в середньостроковій перспективі може почати освоювати їх виробництво у випадку збільшення споживчого попиту», - інформує Наталія Василець, начальник відділу маркетингу ТОВ «Торговий дім ISTA».

Проте українська влада підтримувати електромобільний ринок не квапиться. «Ми відправляли інформацію в Кабмін, Раду Міністрів АР Крим та місцеві влади інших міст, але особливого інтересу з їхнього боку поки немає», - говорить Богуш.

UB.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....