App Store Google Play

Не голосуватимеш за Безбаха? Звільнимо!

26.09.2012 10:41
У Дніпропетровську працівникам "Інтерпайпу" погрожують звільненням у разі відмови голосувати за кандидата, якого виставили на вибори до ВР власники заводу.

"На "Гарячу лінію", яка відкрита рухом "За чесні вибори!", регулярно надходять дзвінки від виборців зі скаргами на тиск з боку адміністрації заводу на працівників, - заявив координатор руху "За чесні вибори!" Олексій Лазько, - "На заводі "Інтерпайп" (імені карла Лібкнехта) йде тиск на робітників, яких агітують голосувати за кандидата Якова Безбаха і яким загрожують звільненням у разі відмови підтримати ставлеників власника підприємства".

Проти неправомірних дій власників заводу виступили представники і Дніпропетровських ЗМІ - зокрема сайт "Дніпроград" виступив проти агресивного тиску власниками підприємства "Інтерпайп" на керівництво Індустріального району Дніпропетровська з вимогою забезпечити перемогу Якова Безбаха всіма наявними ресурсами.

"Тиск на персонал заводу і місцеву владу - це прояв "заводського адмінресурсу" представниками великого бізнесу", - вважає Олексій Лазько.

За наявною інформацією, працівників заводу за додаткову плату "в конверті" керівництво заводу активно використовує для проведення мітингів проти опонента Якова Безбаха по 24 округу - Анатолія Крупського.

Зокрема для участі в мітингу 25 вересня вже йде закріплення працівників цехів. Ціна питання участі "власних робітників" - 50 грн, людей "з боку" - 100-150 грн за дві години.

РБК-Украина

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....