App Store Google Play

У Дніпрі нехай і черепашиними темпами, проте створюють ОСББ

25.09.2012 15:19
У Дніпропетровську з початку року створено 39 об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Такими результатами хваляться у владі. Тепер їх у місті 282.

Якщо порівнювати з минулим роком, то прогрес, безумовно, є - за 2011 рік було створено лише 22 ОСББ. Проте й говорити про масовість цього явища поки що зарано.

Тим пак, що міська влада, попри декларації про  підтримку створення ОСББ та виділення коштів на капітальний ремонт таких житлових будинків, все ж не поспішає полегшувати долю тих, хто бажає утворити об'єднання співвласників.

Та й гроші на ремонт - радше пил у очі. На ці цілі з міського бюджету виділено близько 12 мільйонів гривень. Зрозуміло, що багато капремонтів на ці кошти не зробиш.

«Стан кожного будинку індивідуальний, якщо на ремонт  необхідна велика сума, ми разом з членами ОСББ визначаємо, що відремонтуємо цього року, а що наступного. Передусім, ремонтуються покрівлі, ліфти, інженерні та сантехсистеми», - виправдовуються чиновники.

Втім, попри навіть такі скромні результати, Дніпропетровська область задніх не пасе і посідає четверте місце серед регіонів України за кількістю створених ОСББ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....