App Store Google Play

Кандидат від влади використовує мера й плював на журналістів

21.09.2012 11:30

20 вересня дніпропетровський апеляційний адмінсуд розглядав позов кандидата в депутати Якова Безбаха проти його опонента, віце-мера Анатолія Крупського.

Йдеться про скандальні плакати, на яких міський голова Іван Куліченко з цитатою: "я вірю Крупському". Хоча агітація посадовців - суворо заборонена законом про вибори, суд першої інстанції вирішив: мер - пересічна людина, і може агітувати за кого хоче. Погодився з цим і апеляційний адмінсуд.

Сьогодні апеляційний адмінсуд розглядав ще одну справу. Представники Безбаха наполягають: його рекламу незаконно заклеїли опоненти. Але суд першої інстанції знову порушень не побачив, хоча представники Крупського не надали жодних доказів. Утім, сьогодні в адвоката віце-мера з'явився договір на деякі рекламні площі. Угоди в обох сторін - ідентичні і на майже однаковий термін.

«Те, що у них є такий договір говорить про одне - можливо, вони теж працювали з цієї компанією, як і ми, але не був наданий головний документ - затверджена адресна програма з якої випливає, що сторони погодили саме ті борди, які погоджено і у нас», - каже довірена особа кандидата в нардепи Якова Безбаха Катерина Терещенко.

Такого документа у представника Анатолія Крупського просто немає - він надав лише роздруковану електронну таблицю адрес без жодної печатки. Та судді апеляційного адмінсуду Людмила Божко, Тамара Прокопчук і головуюча Ольга Лукманова вирішили - цього цілком достатньо.

«Колегія суддів вважає, апеляційна скарга не підлягає задоволенню, постанову суду першої інстанції слід залишити без змін», - говорить суддя дніпропетровського апеляційного адмінсуду Ольга Лукманова.

Представник Анатолія Крупського відмовився від коментарів.

Так само не вдалося журналістам зняти перебіг жодного із чотирьох судових засідань. Вони хоч і були відкритими, судді відхилили клопотання преси через незгоду сторони Анатолія Крупського.

Представники Якова Безбаха продовжують боротьбу. Вони самотужки відновили чотири з п'яти переклеєних бордів, бо переконані, що мають на це право.

Розв'язати конфлікт тепер має прокуратура Індустріального району, куди звернувся кандидат у народні депутати Яків Безбах.

ICTV

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...