App Store Google Play

Кандидат від влади використовує мера й плював на журналістів

21.09.2012 11:30

20 вересня дніпропетровський апеляційний адмінсуд розглядав позов кандидата в депутати Якова Безбаха проти його опонента, віце-мера Анатолія Крупського.

Йдеться про скандальні плакати, на яких міський голова Іван Куліченко з цитатою: "я вірю Крупському". Хоча агітація посадовців - суворо заборонена законом про вибори, суд першої інстанції вирішив: мер - пересічна людина, і може агітувати за кого хоче. Погодився з цим і апеляційний адмінсуд.

Сьогодні апеляційний адмінсуд розглядав ще одну справу. Представники Безбаха наполягають: його рекламу незаконно заклеїли опоненти. Але суд першої інстанції знову порушень не побачив, хоча представники Крупського не надали жодних доказів. Утім, сьогодні в адвоката віце-мера з'явився договір на деякі рекламні площі. Угоди в обох сторін - ідентичні і на майже однаковий термін.

«Те, що у них є такий договір говорить про одне - можливо, вони теж працювали з цієї компанією, як і ми, але не був наданий головний документ - затверджена адресна програма з якої випливає, що сторони погодили саме ті борди, які погоджено і у нас», - каже довірена особа кандидата в нардепи Якова Безбаха Катерина Терещенко.

Такого документа у представника Анатолія Крупського просто немає - він надав лише роздруковану електронну таблицю адрес без жодної печатки. Та судді апеляційного адмінсуду Людмила Божко, Тамара Прокопчук і головуюча Ольга Лукманова вирішили - цього цілком достатньо.

«Колегія суддів вважає, апеляційна скарга не підлягає задоволенню, постанову суду першої інстанції слід залишити без змін», - говорить суддя дніпропетровського апеляційного адмінсуду Ольга Лукманова.

Представник Анатолія Крупського відмовився від коментарів.

Так само не вдалося журналістам зняти перебіг жодного із чотирьох судових засідань. Вони хоч і були відкритими, судді відхилили клопотання преси через незгоду сторони Анатолія Крупського.

Представники Якова Безбаха продовжують боротьбу. Вони самотужки відновили чотири з п'яти переклеєних бордів, бо переконані, що мають на це право.

Розв'язати конфлікт тепер має прокуратура Індустріального району, куди звернувся кандидат у народні депутати Яків Безбах.

ICTV

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...