App Store Google Play

Кандидат від влади використовує мера й плював на журналістів

21.09.2012 11:30

20 вересня дніпропетровський апеляційний адмінсуд розглядав позов кандидата в депутати Якова Безбаха проти його опонента, віце-мера Анатолія Крупського.

Йдеться про скандальні плакати, на яких міський голова Іван Куліченко з цитатою: "я вірю Крупському". Хоча агітація посадовців - суворо заборонена законом про вибори, суд першої інстанції вирішив: мер - пересічна людина, і може агітувати за кого хоче. Погодився з цим і апеляційний адмінсуд.

Сьогодні апеляційний адмінсуд розглядав ще одну справу. Представники Безбаха наполягають: його рекламу незаконно заклеїли опоненти. Але суд першої інстанції знову порушень не побачив, хоча представники Крупського не надали жодних доказів. Утім, сьогодні в адвоката віце-мера з'явився договір на деякі рекламні площі. Угоди в обох сторін - ідентичні і на майже однаковий термін.

«Те, що у них є такий договір говорить про одне - можливо, вони теж працювали з цієї компанією, як і ми, але не був наданий головний документ - затверджена адресна програма з якої випливає, що сторони погодили саме ті борди, які погоджено і у нас», - каже довірена особа кандидата в нардепи Якова Безбаха Катерина Терещенко.

Такого документа у представника Анатолія Крупського просто немає - він надав лише роздруковану електронну таблицю адрес без жодної печатки. Та судді апеляційного адмінсуду Людмила Божко, Тамара Прокопчук і головуюча Ольга Лукманова вирішили - цього цілком достатньо.

«Колегія суддів вважає, апеляційна скарга не підлягає задоволенню, постанову суду першої інстанції слід залишити без змін», - говорить суддя дніпропетровського апеляційного адмінсуду Ольга Лукманова.

Представник Анатолія Крупського відмовився від коментарів.

Так само не вдалося журналістам зняти перебіг жодного із чотирьох судових засідань. Вони хоч і були відкритими, судді відхилили клопотання преси через незгоду сторони Анатолія Крупського.

Представники Якова Безбаха продовжують боротьбу. Вони самотужки відновили чотири з п'яти переклеєних бордів, бо переконані, що мають на це право.

Розв'язати конфлікт тепер має прокуратура Індустріального району, куди звернувся кандидат у народні депутати Яків Безбах.

ICTV

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...