App Store Google Play

Кандидат від влади використовує мера й плював на журналістів

21.09.2012 11:30

20 вересня дніпропетровський апеляційний адмінсуд розглядав позов кандидата в депутати Якова Безбаха проти його опонента, віце-мера Анатолія Крупського.

Йдеться про скандальні плакати, на яких міський голова Іван Куліченко з цитатою: "я вірю Крупському". Хоча агітація посадовців - суворо заборонена законом про вибори, суд першої інстанції вирішив: мер - пересічна людина, і може агітувати за кого хоче. Погодився з цим і апеляційний адмінсуд.

Сьогодні апеляційний адмінсуд розглядав ще одну справу. Представники Безбаха наполягають: його рекламу незаконно заклеїли опоненти. Але суд першої інстанції знову порушень не побачив, хоча представники Крупського не надали жодних доказів. Утім, сьогодні в адвоката віце-мера з'явився договір на деякі рекламні площі. Угоди в обох сторін - ідентичні і на майже однаковий термін.

«Те, що у них є такий договір говорить про одне - можливо, вони теж працювали з цієї компанією, як і ми, але не був наданий головний документ - затверджена адресна програма з якої випливає, що сторони погодили саме ті борди, які погоджено і у нас», - каже довірена особа кандидата в нардепи Якова Безбаха Катерина Терещенко.

Такого документа у представника Анатолія Крупського просто немає - він надав лише роздруковану електронну таблицю адрес без жодної печатки. Та судді апеляційного адмінсуду Людмила Божко, Тамара Прокопчук і головуюча Ольга Лукманова вирішили - цього цілком достатньо.

«Колегія суддів вважає, апеляційна скарга не підлягає задоволенню, постанову суду першої інстанції слід залишити без змін», - говорить суддя дніпропетровського апеляційного адмінсуду Ольга Лукманова.

Представник Анатолія Крупського відмовився від коментарів.

Так само не вдалося журналістам зняти перебіг жодного із чотирьох судових засідань. Вони хоч і були відкритими, судді відхилили клопотання преси через незгоду сторони Анатолія Крупського.

Представники Якова Безбаха продовжують боротьбу. Вони самотужки відновили чотири з п'яти переклеєних бордів, бо переконані, що мають на це право.

Розв'язати конфлікт тепер має прокуратура Індустріального району, куди звернувся кандидат у народні депутати Яків Безбах.

ICTV

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....