App Store Google Play

Журналісти вшанували пам'ять загиблих колег

20.09.2012 16:41

20 вересня дніпропетровські журналісти вшанували пам'ять колег, які померли чи загинули під час виконання своїх службових обов'язків.
В Дніпропетровську у Троїцькому кафедральному соборі пройшла панахида за померлими та загиблими журналістами Дніпропетровщини.
В цей день українські журналісти запалюють свічки, ходять до храму, вшановують пам'ять загиблих товаришів.

Члени дніпропетровської обласної організації Спілки журналістів, шість років поспіль, вшановують пам'ять журналістів Дніпропетровщини у кожному місті та районі нашої області.

За ініціативою правління ДОО НСЖУ у 2012 році, було встановлено премії для номінацій творчого конкурсу: імені Олександри Дем'яненко за кращу журналістську роботу року, та імені Аркадія Пальма - за кращу публіцистичну роботу року; вирішено започаткувати музей історії Дніпропетровської журналістики, експонатами якого стануть безцінні документи, записи, спогади, видання,фото та відео матеріали, авторами яких були журналісти, що протягом десятків років працювали на інформаційному полі області і залишили значущий відбиток на ниві журналістики, але покинули нас.

В Нікополі в 2011р. було встановлено меморіальні дошки колишньому редактору «Нікопольської правди» М.А Палкіну та поету і журналісту О.Д.Черкащенко.

Національна спілка журналістів України у 2006 році започаткувала День пам'яті померлих та загиблих журналістів. Третя п'ятниця вересня вважається днем вшанування померлих колег. Вибір дати був не випадковим, адже 12 років тому у вересні загинув український журналіст Георгій Гонгадзе.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....