App Store Google Play

Максим Костромський:хочу, щоб вирішальний вибір українці зробили свідомо

20.09.2012 16:27

Українські виборці мають зробити свій вирішальний вибір у день голосування свідомо. Про це кандидат від Об'єднаної опозиції ВО «Батьківщина» по одномандатному округу №34 Максим Костромський заявив на зустрічі з виборцями.

За його словами, методи впливу на виборця з боку провладних кандидатів залишаються незмінними: українців намагаються одурити й задобрити, а «інакомислячих» кандидатів - витіснити з медіапростору.

«Представники різних політичних сил на Дніпропетровщині напередодні виборів дарують ноутбуки, телевізори, холодильники та інше. «А ти чим нас обдаруєш?» - запитують мене люди. І тоді ми з ними починаємо рахувати. З одного боку, в людей на законодавчому рівні забирають копійчину, а дають згори «подачку». А чи замислювались ви, що усі ці презенти робляться за наш з вами рахунок, втридорога (з відкатами) та раз на п'ять років, напередодні волевиявлення?» - зазначив кандидат, звертаючись до людей.

За інформацією Максима Костромського, також непоодинокими є випадки залякування виборців (під страхом звільнення з роботи їм забороняють спілкуватись з опозиційними кандидатами) і випадки поширення неправдивих даних у пресі, які мають показувати «покращення життя».

«На різних рівнях нас переконують, що експеримент з «медичної реформи» дає плоди. Та за більш ніж 12 тисяч зустрічей з людьми жодного доброго слова про «реформу» я не чув», - наголосив кандидат.

Він також закликав виборців, оцінюючи роботу того чи іншого депутата-кандидата, поцікавитись передусім, які законопроекти він ініціював та за які рішення голосував.

«Робіть висновки, доки не пізно. Вибори - це не емоційний порив, не подяка за подарунок, а акт волевиявлення, що багато в чому вирішує подальшу долю усього народу. Не дозволяйте за сто гривень або за кілограм крупи наразити весь народ на роки поневірянь», - сказав кандидат.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....