App Store Google Play

У тому, що Дніпропетровськ без Шевченка винні "попередники"

19.09.2012 12:12

Реконструкція 50-тонного чавунного пам'ятника Тарасові Шевченку в Дніпропетровську, одного з найвищих у світі, і території навколо нього обійдеться в чотири мільйони гривень, повідомив у вівторок на прес-конференції заступник голови Жовтневої районної ради міста Віктор Хижняк.

​​За його словами, весь обсяг робіт із реконструкції та благоустрою території навколо пам'ятника буде закінчений у третьому кварталі наступного року.

​​Посадовець додав, що робота триватиме довше, ніж планували спочатку, бо ніякої технічної документації щодо пам'ятника не збереглося. Вдалося відшукати тільки фотографії, зроблені під час його встановлення.

Він також запевнив, що реконструкція йде згідно з графіком. За даними посадовця, зараз сама скульптура перебуває на будівельному майданчику підприємства-підрядника.

Спочатку у Дніпропетровську планували виконати реконструкцію без демонтажу скульптури, однак пізніше скульптуру Шевченка і постамент повністю демонтували. Перед цим його «обезголовили», що викликало нарікання патріотичної громадськості.

Раніше на капітальний ремонт пам'ятника Шевченку в Дніпропетровську було заплановано витратити 1,5 мільйона гривень. Скульптуру обіцяли реконструювати ще рік тому, однак уже кілька разів терміни завершення робіт переносили, а також збільшували прогнозовану суму витрат.

Пам'ятник Шевченкові у Дніпропетровську - один із найбільших у світі. Висота чавунної конструкції перевищує 22 метри.

Радіо Свобоода

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....