App Store Google Play

Ознаки стагнації: народ менше переміщується

19.09.2012 10:54
Як би не намагалися чиновники приховати очевидне падіння економіки й добробуту населення, воно повсякчас проявляється у зведеннях Держкомстату. Зокрема, за повідомлення Головного управління статистики у Дніпропетровській області, протягом року попит на послуги транспорту впав майже на 10%.

Лише залізниця втримує позиції - кількість пасажирів відправлених залізницею, як і торік, дорівнювала 25,1 млн. осіб. Пасажирооборот становив 2,5 млрд.пас.км, що на 1,2% менше аналогічного показника січня-серпня 2011р.

Провідне місце у перевезенні пасажирів посідає автомобільний транспорт (89,4% усіх обслуговуваних по області пасажирів, крім міськелектротранспорту та метрополітену). За січень-серпень п.р. (з урахуванням обсягів, виконаних фізичними особами-підприємцями) послугами пасажирського автотранспорту скористались 211,5 млн. осіб проти 220,1 млн. в аналогічному періоді минулого року. Значна частка наданих послуг виконана перевізниками міст Дніпропетровська (41,7%) та Кривого Рогу (41,5%). Пасажирооборот зменшився на 7,2% і дорівнював 2,7 млрд.пас.км.

Внаслідок зменшення на 16,7% кількості пасажирів, які скористалися водним транспортом, пасажирооборот скоротився на 17,5%. Перевезення пасажирів виконувались тільки у внутрішньому сполученні.

Авіаційним транспортом перевезено 78,5 тис. осіб, що на 81,5% менше, ніж торік. Пасажирооборот зменшився на 85,7% (тобто у сім разів!) та склав 43,1 млн.пас.км.

У січні-серпні 2012р. трамвайно-тролейбусним парком області обслуговано 125,7 млн. осіб (менше на 11,6%), з них майже дві третини - безкоштовно.

Кількість пасажирів, які обрали для переміщення метрополітен, становила 5,3 млн. осіб, що на 14,1% менше січня-серпня 2011р. (у т.ч. 37,5% - пільговики).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...