App Store Google Play

22 вересня у Дніпрі пройде Октоберфест

19.09.2012 14:28
Octoberfest - найбільше народне гуляння в світі, яке відбувається в період з передостанньої суботи вересня по першу суботу жовтня.
  • Вуличний ярмарок традиційних народних ремесел.
  • Майстер-класи з народної та європейської ляльки, кузня та гончарне коло, традиційна дерев`яна іграшка і ткацтво!
  • Костюмована хода.
  • Гурт Мандрівних Дяків «Вертеп»: запальні та ліричні народні пісні, Гайдамацькі та Козацькі танці і Застільні Пивні багатоголосся!
  • Ансамбль духових інструментів «P.A.F.O.S.-Brass»: Світова класика та Європейська Естрада.
  • Alba Gu Brah: Середньовічні танці та марші на Волинках!
  • Відкриття Діжки та частування автентичним пивом «Octoberfest».
  • Частування 10-метровою ковбасою, та брецелами (крендельями з соленого тіста), імбірними пряниками у формі сердечка з дірочками та стрічкою, які за традицією вішають на шию.
  • Свято Вогню «Аделаіда», ігри, конкурси та розваги!
  • Конферансьє Андре!

Організатори свята Ресторація Штрассе та Мистецька агенція «Арт-Вертеп» запрошують 22 вересня дніпропетровців та гостей міста відсвяткувати «Octoberfest» в центральній частині Дніпропетровська просто неба на перехресті вулиць К.Лібкнехта та вул.Шевченка з 13-ї до 18-ї години, та з 18-ї години і до останньої краплі пива в пабі Штрассе - вул. Карла Лібкнехта, 1.

Вперше Octoberfest відбувся 12 жовтня 1810 року на честь весілля кронпринца Людвіга (в майбутньому короля Людвіга I) і принцеси Терези Саксонської. Осіннє гуляння з частуваннями, піснями і танцями настільки сподобалось німцям, що стало щорічним.

Спеціально до свята вариться особливе пиво, яке можливо спробувати тільки в цей період року. Право варити таке пиво мають тільки вибрані пивоварні.

В Україні в цей же період святкували закінчення збору меду. 22 вересня, в день осіннього рівнодення, в одне з чотирьох найбільших прадавніх свят влаштовувались веселі святкування! Не дарма Бортництво («медівство») та Броварство («пивоваріння») не тільки схожі в українських назвах, а й з давніх часів мали державну монополію та законодавчий захист, а Пиво називали Медом Натхнення!

Давні народи вважали пиво за дар богів, святий еліксир. В українських та багатьох інших європейських народних казках хеппіендом свята, як певне священне замовляння лунає: «Мед-Пиво пили, щоб щасливі були!» Вважалось, що Питний Мед, так часто називали Пиво, дарує безсмертя та нагороджує сакральним знанням, відкриває в людині сховану поезію та музику!

Вхід на фестиваль вільний!
Початок о 13:00

Деталі за тел.: +38 (066) 272 26 24, +38 (099) 387 66 73

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....