App Store Google Play

Проблеми мешканців у Дніпрі вирішують збільшенням кількості чиновників

18.09.2012 14:40

На останній сесії депутати одностайно проголосували за чергове збільшення кількості штатних одиниць у відділі з організації роботи зі зверненнями громадян Дніпропетровської міської ради.

Як йдеться у мотивувальній частині проекту рішення, зміни вносяться «у зв'язку із збільшенням обсягу роботи, що виконується працівниками відділу».

За даними прес-служби міськради, цьогоріч дніпропетровці дійсно скаржаться активніше - приблизно на 30%. Незадоволені городяни станом ЖКГ, теплопостачання, вивезення сміття тощо. В середньому, у відділі щомісяця опрацьовують майже тисячу звернень.

Якщо у першій редакції рішення про граничну чисельність працівників міської ради (від 30 листопада 2011 року) йшлося про шістьох фахівців відділу роботи зі зверненнями городян, то згодом з подачі керуючого справами виконкому Миколи Отченка їх кількість зросла до семи, нині ж депутати постановили додати ще дві одиниці.

Таким чином, замість реально вирішувати проблеми ЖКГ, сміття та інші і тим самим зменшувати кількість скарг, міська влада воліє й надалі збільшувати кількість чиновницьких ротів. Фактично, кількість переміщувачів папірців з одного кабінету в інший за 10 місяців зросла в півтора рази.

Нескладні математичні підрахунки демонструють, що за кожен з 24 робочих днів відділ опрацьовує максимум 42 заяви - менше п'яти на одного працівника, який при цьому отримує щонайменше мінімальну зарплату.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....