App Store Google Play

Новий столичний експрес довезе до Києва з вітерцем

18.09.2012 16:00

Швидкісний міжрегіональний електропоїзд подвійного струму виробництва компанії Hyundai Rotem «Український експрес» на новому напрямі Київ-Дніпропетровськ майже половину шляху (224 км) рухатиметься зі швидкістю 140 км на год.  Про це повідомили в Державній адміністрації залізничного транспорту України.

Порівняно із нинішнім «Столичним експресом», «Український експрес» долатиме відстань у 532 кілометри на годину швидше. Підготовку до запуску електропоїзда на новому напрямі проводять фахівці трьох залізниць України - Південно-Західної, Одеської і Придніпровської, територією яких пролягає маршрут.

Для запуску «Українського експреса» на напрямі Київ-Дніпропетровськ вже модернізовано більш як 75 км шляхів, встановлено 27 стрілочних переведень, оздоровлено більш як 24 км шляху, на 38 км шляху виконано середній ремонт. Значні обсяги робіт здійснюються з виправлення стрілочних переведень і шляхів спеціальною технікою - 195 і 220 км відповідно, і ще майже стільки ж необхідно буде виконати.

Для покращення взаємодії струмоприймачів нових поїздів із контактною мережею фахівці господарства електропостачання проводять регулювання і ревізію контактної підвіски, вже здійснили роботи на 185 км, перевіряють ухили контактного дроту.

Також залізничники встановили 12 нових більш легких секційних ізоляторів і відрегулювали 41 існуючий. Енергетики переобладнали контактну мережу на 378 кривих ділянках шляху, триває робота із заміни дефектних елементів контактної мережі.

«Завдяки запуску електропоїзда подвійного живлення не потрібно буде на станції стикування двох видів струму в П'ятихатках змінювати локомотив, на що втрачається до 20 хвилин часу. Під час пробної поїздки на станції П'ятихатки-Стикова електропоїзд HRCS2 зробив технічну зупинку лише на 6 хвилин», - відзначив начальник управління експлуатації головного управління електрифікації та електропостачання «Укрзалізниці» Григорій Малинка.

На маршруті Київ-Дніпропетровськ вже здійснюють обкатку бригади поїздів, щоб добре підготуватися до поїздок нового електропоїзда за графіком.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....