App Store Google Play

На вокзалі у Дніпропетровську встановили сканери

18.09.2012 10:20
На чотирьох вокзалах Придніпровської залізниці - у Дніпропетровську, Запоріжжі, Сімферополі та Кривому Розі - встановлено сканери для зчитування штрих-кодів.

Відтепер пасажири, які замовили квитки через Інтернет-мережу, обслуговуватимуться у залізничних касах (для більшої зручності - окремих) за лічені хвилини.

За словами начальника пасажирської служби Придніпровської залізниці Вадима Бусурулова, придбання квитків он-лайн стає дедалі популярнішим, тож запровадження систем для зчитування штрих-кодів суттєво полегшить роботу залізничників.

«Хочемо лише застерегти пасажирів, які користуються цією Інтернет-послугою, - зазначив В.Бусурулов, - самостійно роздруковуючи бланк замовлення, не згинайте його безпосередньо по штрих-коду, щоб при оформленні квитка у касі сканер міг швидко й безперешкодно зчитати його».

Планується, що наступним кроком буде забезпечення сканерами для зчитування штрих-коду провідників, які зможуть отримувати інформацію про придбаний пасажирами квиток прямо на місці посадки. Таку можливість наразі на Придніпровській залізниці мають лише пасажири поїзда Дніпропетровськ - Київ.

Нагадаємо, оформити проїзний документ через Інтернет можна на сайті Укрзалізниці у розділі «Он-лайн резервування та придбання квитків» та у розділі «Е-квиток» на сайті Придніпровської магістралі. Замовляти залізничні квитки он-лайн пасажири можуть з 2008 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....